ANASAYFA Gündem AK Parti MYK toplantısı sona erdi! Parti sözcüsü Ömer Çelik'ten ekonomide kararlılık mesajı

AK Parti MYK toplantısı sona erdi! Parti sözcüsü Ömer Çelik'ten ekonomide kararlılık mesajı

Alınan bilgiler neticesinde AK Parti MKYK toplantısı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığında toplanmıştı. Toplantının bitmesinin ardından Parti Sözcüsü Ömer Çelik açıklamalarda bulundu.
AK Parti MYK toplantısı sona erdi! Parti sözcüsü Ömer Çelik'ten ekonomide kararlılık mesajı

Bugün AK Parti MKYK toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında yapıldı. Bunun ile birlikte toplantının son bulmasının ardından kameraların karşısına geçen Parti Sözcüsü Ömer Çelik, MKYK gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu. FETÖ ile ilgili yeni bilgilere erişebilecek bir aşama kat edildiğini ifade eden AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, fahiş kira artışları ile ilgili de bir takım açıklamalarda bulundu.

FAHİŞ KİRA ARTIŞI

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik ekonomiye dair enflasyon mesajı verdi ve enflasyonu tek haneye düşürmek için çalışmaların devam ettiğini de ifade etti. Bunun ile birlikte açıklamalarına devam eden Parti sözcüsü Ömer Çelik, fahiş kira artışları ile ilgili çalışmaların yapıldığını vatandaşların müşteri olması gerektiğini çünkü kiralar ile ilgili şikayetlerle ilgilendiklerini ve buna müsaade etmeyeceklerini de sözlerine ekledi.

Parti Sözcüsü Çelik'in gündeminde fahiş kiralar dışında enflasyon da vardı. Enflasyonu tek haneye indirmek için çalışmalarına devam edeceklerini de ifade eden Çelik, vatandaşı enflasyonuna ezdirmeyeceklerini söyledi.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Kurban Bayramı'nda Ankara'da gezilecek yerler

Kurban Bayramı'nda Ankara'da gezilecek yerler