ANASAYFA Gündem AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten Asgari Ücrete yönelik açıklama

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten Asgari Ücrete yönelik açıklama

Alınan bilgiler neticesinde MKYK toplantısının sona ermesinin ardından kameraların karşısına geçen AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, asgari ücrete yönelik açıklamalarda bulundu ve işte haberin tüm detayları..
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten Asgari Ücrete yönelik açıklama

AK Parti MKYK toplantısı bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında yapıldı. Toplantının son bulmasının ardından kameraların karşısına geçen AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, asgari ücrete yönelik de açıklamalarda bulundu.

Bilindiği üzere bugün Asgari Ücret Tespit Komisyonu 2. defa bir araya geldi ve şu an için toplantıdan sonra herhangi bir rakam telaffuzu yapılmadı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik ise asgari ücret 3. toplantısına ilişkin konuştu ve 3. toplantının ardından kararın bağlanacağını da ifade etti.

Asgari ücret toplantısı sona erdi! İlk açıklama geldi | Ekonomi Haberleri

3. TOPLANTI NE ZAMAN?

Asgari Ücret Tespit Komisyonu 2. toplantısı için bugün bir araya geldikten hemen sonra gözler ise şimdiden bir sonraki toplantıya çevrildi. Fakat alınan bilgiler neticesinde 3. toplantının ne zaman yapılacağına dair henüz net bir tarih verilmedi. Gerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gerek ise temsilciler bayramdan önce asgari ücret ara zammının netleşeceğini ifade ediyor.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Gençlerbirliği Kadın Futbol Takımı yarı final maçı öncesinde moral yemeğinde buluştu!

Gençlerbirliği Kadın Futbol Takımı yarı final maçı öncesinde moral yemeğinde buluştu!