ANASAYFA Gündem Akşener'den seçim sonrası Erdoğan'a tebrik!

Akşener'den seçim sonrası Erdoğan'a tebrik!

İYİ Parti lideri Meral Akşener, 2. tur seçimlerinin ardından açıklamalarda bulunuyor. Akşener, "En çok gençlere ve kadınlara teşekkür ediyorum" dedi.
Akşener'den seçim sonrası Erdoğan'a tebrik!

Meral Akşener'in konuşmasından öne çıkanlar şu şekilde:

Cumhurbaşkanlığı seçimlerin ikinci turunu bugün tamamlamış bulunuyoruz. Her yaştan tüm vatandaşlara teşekkür ediyorum ama en çok gençlere ve kadınlara teşekkür ediyorum.

Aylardır seçimin gölgesinde kalan birçok sorunumuz var, bunların başında ekonomi geliyor. Şimdi bu sorunlara çözüm üretme zamanı. Her şeyden önce şunu söylemek isterim ki seçmen bizim için en halis ölçüttür.

Nitekim seçmenimiz söylemek istediğini söyledi. Milletimizin hiçbir mensubu umutsuzluğa kapılmasın. Demokrasilerde her şeyin tartışılabileceğini ve her şeye itiraz edebileceğini biliyorum. Bir şey hariç, hür iradeyle atılan oydur.

Millet iradesi başımızın tacıdır. Sözlerimizin arkasında hiçbir hırsın, şahsi istirasın bulunmasına müsaade etmedik bu nedenle zaman zaman ağır eleştirilere mağrur kaldık. Bundan sonra da milletimizin hiçbir korkunun esiri olmasına izin vermeyeceğiz.

Biz hala buradayız, meclisteyiz. Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı tebrik diyorum. Seçim sonuçlarından çıkarması gereken dersler olduğunu da hatırlatmak isterim. Umarım Sayın Erdoğan'ın kazanma hırsı yeniden gözünü kör etmez. 

Bugün saat 22.30'da Sayın Kılıçdaroğlu'nun davetiyle CHP Genel Merkezi'ne gidiyoruz, orada da bir değerlendirme yapacağız.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Gelecek Partisi'nden seçim sonuçlarına ilişkin ilk yorum!

Gelecek Partisi'nden seçim sonuçlarına ilişkin ilk yorum!