ANASAYFA Gündem Aselsan 4 farklı pozisyon için düğmeye bastı! Personel alımı yapacak!

Aselsan 4 farklı pozisyon için düğmeye bastı! Personel alımı yapacak!

Yeni personel alımı gerçekleştireceğini açıklayan Aselsan yapacağı personel alımına ilişkin de detaylı bilgi paylaşımında bulundu. Peki ama başvuru şartları neler ve işte haberimizde..
Aselsan 4 farklı pozisyon için düğmeye bastı! Personel alımı yapacak!

Yeni personel alımı gerçekleştireceğini açıklayan Aselsan yapacağı personel alımlı ilişkinde detayları paylaştı. Bunun ile birlikte Askeri Elektronik Sanayi ya da kısacası Aselsan olarak bilinen savunma sanayinin önemli şirketlerinden biri olan kurum yeni bir personel alımı için düğmeye bastı.

Aselsan resmi web sitesinden bir ilan paylaştı ve personel alımı gerçekleştireceğini ifade etti.

ASELSAN'ın net karı ilk çeyrekte 1,2 milyar TL oldu

ASELSAN PERSONEL ALIM DETAYLARINI PAYLAŞTI

Yeni yapacağı personel alımlı ilişkin bilgi veren Aselsan ürün desteği mühendisi ve proje mühendisi başta olmak üzere sistem test mühendisi ve Algoritma geliştirme mühendisi olmak üzere 4 farklı pozisyonda personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Bunun ile birlikte proje mühendisi pozisyonu için üniversitelerin elektrik elektronik mühendisliği bölümünden mezun olma şartı getiren Aselsan 2 yıllık deneyimi de bu pozisyon için şart koştu.

ASELSAN Konya, savunma sanayisinde "üretim merkezi" - Dünya Gazetesi

Yine aynı şekilde ürün mühendisi pozisyonu için ise elektronik elektronik elektronik ve haberleşme bilgisayar mühendisliği bölümünden mezun olma şartı koydu.

Ayrıca bu pozisyonlarda alınacak olan kişilerin ilgili üniversitelerden mezun olması ve iyi bir İngilizce bilme şartı da aranacağı açıklandı.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ankara Yenimahalle'de kurban çadırları nereye kuruldu?

Ankara Yenimahalle'de kurban çadırları nereye kuruldu?