ANASAYFA Gündem Babalar Günü bu pazar mı, ne zaman kutlanacak?

Babalar Günü bu pazar mı, ne zaman kutlanacak?

Ülkemizde Anneler Günü'nün ardından Babalar Günü için de geri sayım başladı. Babalar Günü'nün ne zaman olduğu merak edilirken bu anlamlı günü kaçırmak istemeyenler de araştırmalarına başladı.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Babalar Günü bu pazar mı, ne zaman kutlanacak?

Babalar Günü bu pazar mı, ne zaman kutlanacak? - Ülkemizde Anneler Günü mayıs ayının ikinci pazar günü kutlandı. Anneler Günü'nün ardından vatandaşlar bu kez Babalar Günü için bekleyişe geçti. Babalar Günü'nün ne zaman ve hangi tarihte kutlanacağı merak edilirken haziran ayının ortalarına gelinmesi ile birlikte ''2023 Babalar Günü ne zaman, hangi gün, hangi tarihte kutlanacak?'' sorusuna yanıt aranmaya başladı.

babalar-gunu-bu-pazar-mi-ne-zaman-kutlanacak.jpg

Babalar Günü için geri sayım başlarken haziran ayının ortalarına gelinmesi ile birlikte Babalar Günü'nün kutlanacağı tarih araştırma konusu oldu. Babalar Günü için hediyelerini almak ve bu anlamlı günü kaçırmak istemeyenler hazırlıklarını tamamlamak üzere araştırmalarını sürdürüyor. Vatandaşlar, ''Babalar Günü ne zaman, bu hafta mı kutlanacak?'' sorusuna yanıt ararken merak edilen sorunun cevabını haberimize ekledik.

2023 BABALAR GÜNÜ NE ZAMAN?

2023 yılında heyecanla beklenen Babalar Günü, 18 Haziran Pazar Günü kutlanacak. Pek çok ülkede olduğu gibi ülkemizde de haziran ayında kutlanan Babalar Günü haziran ayının 3'ncü pazar gününe denk gelen 18 Haziran 2023 tarihinde kutlanacak.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Keçiören Belediyesi artık kendi temizlik ve hijyen malzemelerini üretecek!

Keçiören Belediyesi artık kendi temizlik ve hijyen malzemelerini üretecek!