ANASAYFA Gündem Bahçeli'den Mansur Yavaş'a Ankara'daki sel sonrası sert sözler!

Bahçeli'den Mansur Yavaş'a Ankara'daki sel sonrası sert sözler!

MHP lideri Devlet Bahçeli, ABB Başkanı Mansur Yavaş'a Ankara'da etkili olan sağanak yağışlar sonrası sert sözlerle yüklendi. İşte Bahçeli'nin o açıklamaları...
Bahçeli'den Mansur Yavaş'a Ankara'daki sel sonrası sert sözler!

Seçimlerden sonra ilk kez partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulunan MHP lideri Devlet Bahçeli muhalefete sert sözlerle yüklendi.

Gündemine Ankara'nın son günlerde etkili olan sağanak yağışlar sonrası sele teslim olmasını da alan Bahçeli, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve İstanbul Büyükşehir Başkanı Ekrem İmamoğlu'na tepki gösterdi.

"EMANETE TIPKI İBB BAŞKANI GİBİ İHANET ETMİŞTİR"

Yavaş'ın emanete ihanet ettiğini belirten Bahçeli, "Daha birkaç gün önce Ankara'yı sel aldı. Emanete tıpkı İBB başkanı gibi hıyanet etmiştir. Ankara'ya bir çivi çakılmadı. 14 Mayıs akşamı 5. sınıf çadır tiyatrosunda kazandık diyordu ama şehirlerinde kaybettirdiklerini herkes görmüş oldu. Nefsine söz geçiremeyen siyasetçi olamayacağı gibi adam da olamayacaktır. Bülbül güle karga çöplüğe götürür." ifadelerini kullandı.

"VEKİLLİK KAPAN KENDİ EVİNE GİTTİ"

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu da seçimler üzerinden hedef alan Bahçeli, "CHP genel başkanının hala milletin mesajını anlayamamış olmasıdır üzüntümüz. Köylülerimizi ve TRT'yi suçlayan hatası hala şoku atmadığına delildir. Köylüleri suçlamak milli iradeye saldırıdır. Bu milletimizi derinden yaralamış ve CHP'ye oy verenleri üzmüştür. Haklarını teslim etmeden, onların gönüllerine girmeden hiçbir sonuç alınamaz. Defalarca uyardım. Güvenme dostuna saman doldurur postuna dedim. Vekillik kapan kendi evine gitti." dedi.

ANKARA SELE TESLİM OLDU

Başkentte önceki gün öğlen saatlerinde etkili olan sağanak yağış sele dönüştü. Ankaralı vatandaşlara zor anlar yaşatan yağış sonrası birçok yeri de su basmıştı.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Şuşa Beyannamesi mesajı! Başkonsolosluğumuzu açmaya hazırız

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Şuşa Beyannamesi mesajı! Başkonsolosluğumuzu açmaya hazırız