ANASAYFA Gündem Büşra Büyükşen cevaplarıyla çıldırttı! Hem Müge Anlı hem sosyal medya katlanamadı

Büşra Büyükşen cevaplarıyla çıldırttı! Hem Müge Anlı hem sosyal medya katlanamadı

Müge Anlı'nın bugünkü yayınlanan son bölümünde Büşra Büyükşen adeta isyan etti. Çelişkili ifadeleyle şüpheye düşüren Büşra Büyükşen'in "Hiç kimse bana inanmıyor" diyerek ağlaması programa damga vurdu. Yaptığı açıklamalarıyla kimseyi kendine inandıramayan Büşra'ya bu isyanın ardından hem Müge Anlı hem sosyal medya katlanamadı. İşte Twitter'dan Büşra'ya yapılan o paylaşımlar..
Büşra Büyükşen cevaplarıyla çıldırttı! Hem Müge Anlı hem sosyal medya katlanamadı

Müge Anlı Büyükşen cinayetinin izini sürmeye devam ediyor. Bugün canlı yayında ilginç diyaloglar gerçekleşti. Müge Anlı son bölümde Büşra Büyükşen'in çelişkili ifadeleri ve Osman Büyükşen'in "yeter artık kim ne biliyorsa konuşsun" sözleri damga vurdu. 

Bugünkü yayında Büşra Büyükşen adeta isyan etti, Büşra Büyükşen cinayet sırasında evdeydi. Katil kendisine dipçikle vurunca bayılma numarası yaptığını söyleyen Büşra Büyükşen, abisi Osman Büyükşen'in ısrarlarına rağmen konuşmadı. Olayın tek tanığı olan Büşra Büyükşen itiraf etmesi beklenirken hiçbir şey söylemeyince tüm şüpheleri üzerinde topluyor. Büşra Müge Anlı son bölümde "hiç kimse bana inanmıyor "diyerek ağladı. 

Yaptığı açıklamalarıyla kimseyi kendine inandıramayan Büşra'ya bu isyanın ardından hem Müge Anlı hem sosyal medya katlanamadı. Bu isyanın ardından Twitter'da gündeme gelerek, dalga konusu oldu. İşte o paylaşımlar..

"BÜŞRA BÜYÜKŞEN ÖLÜ BALIK TAKLİDİ YAPIYOR"

"İKİ HAFTADIR AÇIKLAMASINI BEKLİYORUM"

"BÜŞRA'DAN DAHA İNANDIRICI"

"ISRARLA SAÇMALIYOR"

"SİNİR HASTASI OLDUK"

"KÖŞEYE SIKIŞINCA AĞLIYOR"

"SEN İNSAN OLMAZSIN"

NELER OLMUŞTU?

BÜŞRA BÜYÜKŞEN VE MÜGE ANLI ARASINDA GEÇEN DİYALOG

Büşra Büyükşen: En başından beri benden şüphelendiler!

Müge Anlı: Neden?

Büşra Büyükşen: Çünkü sağ kurtuldum

Müge Anlı: Hayır, anlattıkların hayatın doğal akışına uygun değil. Teyzen, amcaların, ananen neden sana iftira atsınlar. Senin tavırların normal değil, anlattıkların normal değil. Sen herkesin güldüğü yerde gülmez, ağladığı yerlerde ağlamaz mıydın?

Büşra Büyükşen: Tamam ben ilk gün ağlayamadım ama sonrasındaki acımı şimdi herkes inkar ediyor. Benim en kötü günlerimi görenler inkar ediyorlar. Osman abim bile oyun yapmışsın diyor. 

Müge Anlı: Osman'ın sana ne garezi, kini var ki?

Büşra Büyükşen: Bilmiyorum, anlamıyorum niye böyleler. 

BÜYÜKŞEN CİNAYETİ KATİL ODAYA GİRDİĞİNDE BİR KAVGA MI OLDU?

Müge Anlı Necla ve Metin Büyükşen'in öldürüldüğü odada, Büşra Büyükşen'in odadan kapıyı kapatmadan çıkması ile ilgili detayları dinleyerek, "bu evde bir kavga olması lazım ki sen yan odaya gidesin" dedi. 

Katil silahla oynarken Büşra Büyükşen'in arka odaya gittim demesine kimse anlam veremiyor. Annesi Necla Büyükşen'in o sırada "Allah Alahh" dediğini söyleyen Büşra Büyükşen, "niye odaya gittim bilmiyorum, ben de sonradan düşünüyorum şöyle yapsaydım böyle yapsaydım diye ama..." dedi. 

Büşra Büyükşen'in katili bildiği ve itiraf etmesi gerektiği düşünülüyor. 

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Son Dakika: Diyanet'ten 81 ile "15 Temmuz" genelgesi

Son Dakika: Diyanet'ten 81 ile "15 Temmuz" genelgesi