ANASAYFA Gündem Büşra Büyükşen İnstagram'dan "Helallik" anketi yaptı! Görenler şaştı kaldı

Büşra Büyükşen İnstagram'dan "Helallik" anketi yaptı! Görenler şaştı kaldı

Büyükşen Cinayeti sır perdesi çözüldü, katil bulundu fakat ölen Necla ve Metin Büyükşen çiftinin kızları Büşra Büyükşen öfkesini dindiremiyor. Büşra Büyükşen cinayetle ilgili suçlanmış fakat sonrasında aklanmıştı. İnstagram hesabından kendisini suçlayanlara hakkını helal etmediğini yazan Büşra, son olarak "helallik" anketi yaptı. Büşra Büyükşen'in bu tavrı takip edenleri şaşıttı.
Büşra Büyükşen İnstagram'dan "Helallik" anketi yaptı! Görenler şaştı kaldı

Büyükşen Cinayeti olarak bilinen olay Müge Anlı'da başlamıştı. Konya Karatay ilçesine bağlı İsmil mahallesinde yaşayan Metin ve Necla Büyükşen çifti, 3 Eylül 2018 gününde evine giren kar maskeli kişi tarafından öldürüldü. Cinayet için başlatılan çalışmalarda çiftin yanlışlıkla öldürüldüğü, tutulan kiralık katilin evleri karıştırdığı ortaya çıktı.

"HELALLİKLER VERİLMELİ Mİ?"

Olaydan sağ kurtulan ve şüpheli konumunda olan Büşra Büyükşen'in ise sosyal medya üzerinden yaptığı anket görenleri şaşırttı. Posta'nın haberine göre; Büyükşen yaptığı ankette "Hellallikler verilmeli mi?" diye sordu.

"KİMSEYE HAKKIMI HELAL ETMEM" DEMİŞTİ

Büyükşen, 3 yıldır baskı altında olduğunu ve çok zor bir süreç yaşadığını belirterek, "Bu 3 yıl benim için çok zor geçti. Baskı altındaydım. Bana, 'Sen çok film izliyorsun' diyenler oldu, 'Tutturdun bir türküyü' diyenler oldu.' Bırak artık bu hikayeyi gerçekleri anlat' diyen oldu. Televizyona çıktıktan sonra hadsizce yanıma gelip, 'Konuş' diyen insanlar oldu. 'Keşke sende ölseydin', diyenler oldu. İntihara sürükleyenler oldu. Çok şey yaşadım ve sabrettim. Allah yüzümüze güldü ve elhamdülillah çözüldü. Ben hiç kimseye hakkımı helal etmiyorum. Sosyal medyada bile bana hakaret ve küfredip, insanlık dersi vermek isteyenler oldu. Hiç kimseye hakkımı helal etmiyorum" diye konuşmuştu.

ŞÜPHELİLER ARASINDAYDI

Çiftin doktor oğulları Osman Büyükşen'in Müge Anlı ile Tatlı Sert programına çıkıp, konunun tekrar gündeme gelmesi üzerine jandarma bünyesinde özel ekip kurulmuştu. Özel ekip dosya üzerinde ve mahallede yaptığı çalışmalar sonucu operasyon için harekete geçti. Bu sabah İsmil Mahallesi ve kent merkezindeki adreslere yapılan operasyonlarda aralarında Fatma Büşra Büyükşen, ağabeyi Uğur ve yengesi Betül Büyükşen'in de olduğu 25 kişi gözaltına alınmıştı.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Hamam işletmecisini şampuan yüzünden bıçakladı!

Hamam işletmecisini şampuan yüzünden bıçakladı!