ANASAYFA Gündem CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu istifa mı edecek? Değişim açıklaması geldi

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu istifa mı edecek? Değişim açıklaması geldi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu. Değişim mesajı veren Kılıçdaroğlu, "bunun önünü sonuna kadar açacağım." ifadelerini kullandı.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu istifa mı edecek? Değişim açıklaması geldi

Partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulunan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun gündeminde 28 Mayıs seçimleri vardı. Kılıçdaroğlu, "bize oy veren 25 milyonun hayaliyle bizimki aynıydı, demokrasiyi getirecektik" ifadelerine yer verdi. Kimseye kızgın ya da küskün olmadıklarını bir kez daha dile getirdi. Çalışmaya devam edeceklerini söyleyen CHP Genel Başkanı 'değişim' tartışamalarına da son noktayı koydu.

KILIÇDAROĞLU'NDAN DEĞİŞİM MESAJI

28 Mayıs seçimlerini kaybettikten hemen sonra gerek seçmeninden gerek ise parti tabanından istifa çağrıları yükseldi. Bunun ile birlikte geçtiğimiz günlerde açıklamalarda bulunan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da değişim açıklaması yapıp ve bunun gerekli olduğunu ifade etmişti. Ekrem İmamoğlu tarafından yapılan bu açıklamanın ardından ise gözler CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na çevrilmişiti. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ise bugün partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu.

Gemiyi limana sağlam bir şekilde yanaştıracağını söyleyen CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, değişimin önünü tıkayan bir kişi olmadığını dile getirdi. "Değişime sonuna kadar açığız" ifadelerine yer verdi.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Paravan operasyonunda 237 gözaltı!

Paravan operasyonunda 237 gözaltı!