ANASAYFA Gündem CHP'de değişim tartışması! Kılıçdaroğlu ile İmamoğlu görüşmesi başladı!

CHP'de değişim tartışması! Kılıçdaroğlu ile İmamoğlu görüşmesi başladı!

Alınan bilgiler neticesinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu arasında görüşme başladı. Detaylar haberimizde..
CHP'de değişim tartışması! Kılıçdaroğlu ile İmamoğlu görüşmesi başladı!

CHP'de seçim sonrası değişim talebine ilişkin yeni gelişmeler yaşanmaya devam edilirken gerek parti tabanından gerek ise parti temsilcilerinden değişim çığlıkları da ardı ardına geliyor. Bunun ile birlikte İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu seçimden hemen sonra değişim çıkışı yaptı. Bunun ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun liderliğindeki CHP'de MYK değiştirildi ve Ekrem İmamoğlu da bunun üzerine değişim açıklaması yapmıştı.

Bugün ise İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu arasındaki görüşme 10.30'da başladı. Görüşmenin başlamasının ardından ise gözler yapılacak olan açıklamaya çevrilir iken özellikle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da istifa edip etmeyeceği merak ediliyor.

Kulis: İmamoğlu Kılıçdaroğlu'na isteğini açıkladı | soL haber

İKİLİ BİR KEZ DAHA BİR ARAYA GELDİ

Ekrem İmamoğlu seçimden hemen sonra Kemal Kılıçdaroğlu ile bir kere daha görüşmüştü. Şimdi ise ikili seçimin ardından tekrardan bir araya geldi. Gözler ise görüşmenin ardından yapılacak olan açıklamaya çevrilmiş durumda.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Schengen vizesinde yeni dönem! Başvuru sistemi resmen değişti

Schengen vizesinde yeni dönem! Başvuru sistemi resmen değişti