ANASAYFA Gündem Cumhurbaşkanı Erdoğan Türk Milleti'nin Kurban Bayramı'nı kutladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Türk Milleti'nin Kurban Bayramı'nı kutladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kurban Bayramı dolayısıyla sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Herkesin Kurban Bayramı'nı kutladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Türk Milleti'nin Kurban Bayramı'nı kutladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sosyal medya hesabından Kurban Bayramı dolayısı ile bir paylaşımda bulundu.

Kurban Bayramı'nı canı gönülden kutladığını ifade eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'kurban bayramının ailelerimize, milletimize, İslam alemini ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum' ifadelerine yer verdi.

CUHHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN DAYANIŞMA MESAJI

Dün ise Kurban Bayramı'na yönelik yine açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, deprem bölgesinde devam eden kalıcı konutlar hakkında da konuşmuştu.

whatsapp-image-2023-06-28-at-09-10-45.jpeg

Konutların yapım aşamasına devam ettiğini belirten Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bu sene 650 bin konutun yarısının yapılıp teslim edileceğini ifade etti.

Dün paylaştığım mesajda depremzede vatandaşların her daim yanında olduklarının bir kere daha altını çizen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, birlik ve beraberlik mesajı vermeyi ihmal etmedi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN DEPREMZEDELERE KALICI KONUT MÜJDESİ

Maddi manevi her açıdan depremzedelerin yanında olduklarına bir kere daha vurgu yaparak kalıcı konutlara yönelik çalışmaların devam ettiğini ellerinden gelen desteği verdiklerini ve kalıcı konutların yarısı bu sene içerisinde depremzedelere verileceğini de söyledi.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Kurban keserken hangi dua okunur?

Kurban keserken hangi dua okunur?