ANASAYFA Gündem Cumhurbaşkanı Erdoğan YKS sınavına girecek olan öğrencilere başarılar diledi

Cumhurbaşkanı Erdoğan YKS sınavına girecek olan öğrencilere başarılar diledi

Alınan bilgiler neticesinde bugün ilk oturumu gerçekleştirilen YKS sınavı hakkında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sınava girecek olan öğrencilere başarılar diledi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan YKS sınavına girecek olan öğrencilere başarılar diledi

Bugün ilk oturumu gerçekleştirilen YKS sınavı hakkında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sınava girecek olan öğrencilere başarılar diledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, mesajını sosyal medya hesabından verdi. Bunun ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cumartesi ve Pazar günü sınava girecek olan öğrencilere başarılar diler iken "Allah zihin açıklığı versin" ifadelerini kullandı.

whatsapp-image-2023-06-17-at-10-28-37.jpeg

SINAVIN İLK OTURUMU NE ZAMAN?

17 ile 18 Haziran tarihleri arasında yapılacak olan YKS sınavı için nefesler tutuldu. Alınan bilgiler neticesinde ÖSYM tarafından düzenlenen YKS sınavının ilk oturumu 17 Haziran tarihinde saat 10.15'te başlayacak. Bunun ardından ise bir sonraki oturum yani ikinci oturum ise 18 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek aynı gün 3. oturum yabancı dil sınavı da yine 18 Haziran tarihinde yapılacak. 17 ve 18 Haziran tarihleri arasında yapılacak olan sınavın ilk oturumu ise az önce başladı.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
2023 YKS soruları ve cevapları ne zaman açıklanacak?

2023 YKS soruları ve cevapları ne zaman açıklanacak?