ANASAYFA Gündem Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan atama mesajı! Öğretmen atamalarını sürdüreceğiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan atama mesajı! Öğretmen atamalarını sürdüreceğiz

Alınan bilgiler neticesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, son atama ile birlikte göreve başlayan öğretmen sayısının 800 bini bulduğunu ifade etti. Atamaların süreceğini de açıkladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan atama mesajı! Öğretmen atamalarını sürdüreceğiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, alınan bilgiler neticesinde Haydarpaşa Anadolu Lisesi'nde karne dağıtım töreninde önemli açıklamalarda bulundu. Bunun ile birlikte öğretmen atamalarına da değinen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eğitimin çok önemli bir husus olduğunu ellerindeki tüm imkanları evlatların eğitimi için seferber eden anne babaları tebrik ettiğini de sözlerine ekledi.

Ardından 6 Şubat'ta meydana gelen depremler sebebiyle ülke ve millet olarak dini ve milli bayramları buruk geçirdiklerini de ifade eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, öğretmen atamaları hakkında konuştu.

Geçen ay toplamda 45.000 yeni öğretmen ataması ile mevcut eğitim ordularını güçlendirdiklerini 2002 yılında toplam 500 bin öğretmen varken son atama ile birlikte sadece kendi dönemlerinde göreve başlayan öğretmen sayısının 800 bini bulduğunu da ifade etti.

Açıklamalarına devam eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, atamalara devam edeceklerini bir kere daha dile getirirken ihtiyaç duyulan alanlara öğretmen atayacaklarına eğitime güç vermeye devam edeceklerini bir kere daha vurguladı.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ankara'da YKS günü toplu taşıma ücretsiz olacak!

Ankara'da YKS günü toplu taşıma ücretsiz olacak!