ANASAYFA Gündem Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kurban Bayramı mesajı! Milletimizin taleplerini karşılayacağız

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kurban Bayramı mesajı! Milletimizin taleplerini karşılayacağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kurban bayramı mesajı verirken tüm enerjilerinin milletin taleplerini karşılamaya adayacaklarını ifade etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kurban Bayramı mesajı! Milletimizin taleplerini karşılayacağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimlerinin geride kalmasının ardından ülkedeki sorunlara daha fazla yoğunlaştıklarının bir kere daha altını çizdi.

Bunun ile birlikte tüm enerjilerini ve vakitlerini Türkiye'yi büyütmeye ve milletin taleplerini karşılamaya adayacaklarını da sözlerine ekledi.

Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Bayramı şimdiden canı gönülden tebrik ettiğini ifade etti.

Kurban bayramına daha sağlıklı huzurla ve afiyetle ulaştırdığı için hamd ettiğini de sözlerine ekleyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'kurban bayramının ailelerimize, milletimize, islam alemini ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum.' ifadelerini kullandı.

Bunun ile birlikte bayramı millet olarak birlik ve beraberlik içerisinde geçireceklerini, ezeli ve ebedi kardeşliği hatırlamak adına mübarek bir gün olduğunu Kurban Bayramı'nın özellikle kurban ibadeti ile paylaşma ve dayanışmanın adeta zirveye çıktığı bereketli bir zaman olduğunu da sözlerine ekledi.

14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimleri hakkında da konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçimlerin geride kalması ile birlikte artık sorunlara daha fazla yoğunlaşacaklarını her daim milletin taleplerini karşılamaya devam edeceklerini de ifade etti.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ankara'da bayram öncesi vatandaşlar dövizcilerde uzun kuyruklar oluşturdu!

Ankara'da bayram öncesi vatandaşlar dövizcilerde uzun kuyruklar oluşturdu!