ANASAYFA Gündem Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan muhalefete anayasa çağrısı! Başörtü meselesini teminat altına alalım

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan muhalefete anayasa çağrısı! Başörtü meselesini teminat altına alalım

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin Türkiye Büyük Millet Meclisi grup toplantısında açıklamalarda. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gündeminde başörtü tasarısı vardı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan muhalefete anayasa çağrısı! Başörtü meselesini teminat altına alalım

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Türkiye Büyük Millet Meclisi grup toplantısında konuştu. Bunun ile birlikte muhalefete sert tepki gösteren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan seçim öncesi anayasa yapalım dediğine bir kere daha vurgu yaptı. Ayrıca bu anayasada başörtüsü konusunu masaya yatırmak için bir kere daha çağrıda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "eğer dürüstseniz, samimiyseniz yeni anayasa döneminde başörtü meselesini anayasa ile teminat altına alalım." ifadelerini kullandı.

Açıklamalarına devam eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, muhalefet partisi CHP'nin Kandil'den Pensilvanya'ya kadar terör baronlarının desteğini aldıklarını ifade etti.

Seçimi kazanmak uğruna altılı masanın faşizm başta olmak üzere ırkçılığı ve nefret söylemleri de kullanmaktan çekinmediklerini bir kere daha söyleyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tepki üzerine tepki gösterdi. 14 Mayıs ve 28 Mayıs arasında yaşananların birer karadek'i olarak faillerinin alnına yapıştığını da sözlerine ekledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ayrıca kendisini destekleyen depremzedelere teşekkürlerini iletti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye Yüzyılı adına çalışmaya devam edece4klerini de ifade etti.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Avrupa Fatihi Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi 2 ön eleme turunda rakibi belli oldu!

Avrupa Fatihi Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi 2 ön eleme turunda rakibi belli oldu!