ANASAYFA Gündem Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan muhalefete sert tepki! 16'lı değil 160'lı masa kur

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan muhalefete sert tepki! 16'lı değil 160'lı masa kur

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kılıçdaroğlu'nun altılı masayı genişletme açıklamalarına ilişkin sert tepki gösterdi. Ve işte haberimizde..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan muhalefete sert tepki! 16'lı değil 160'lı masa kur

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tekrardan partisinin Türkiye Büyük Millet Meclisi grup toplantısında konuştu. Seçim dönemine ilişkin açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kendisini destekleyen ve desteklemeyen herkese teşekkürlerini ilettiğini hiç kimseyi ayırmadığını bir kere daha dile getirdi.

Bunun ile birlikte bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde açıklamalarda bulunan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu "değil 6 16'lı masa dahi kurarım" açıklamaları ile gündeme gelmişti. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bu açıklamalarına tepki gösteren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "6'lı masa yetmez değil 16'lı 160'lı masada kursa milletin tokatını yemekten kurtulamaz." ifadelerine yer verdi. Bunun ile birlikte seçim sürecine yönelik de açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afrika'dan Asya'ya 100 milyonların duasını aldıklarını söyledi.

Seçim Zaferini kendilerini nasıl kutladığı ise dostlarının da öyle kutladığını söyleyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, aynı heyecan ve aynı sevinç ile kutladıklarını dünyanın dört bir yanındaki dostlarından ise hayırlı dualar gönderen herkese teşekkürlerini iletti.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
İslami usullere göre kurban kesimi nasıl olmalı?

İslami usullere göre kurban kesimi nasıl olmalı?