ANASAYFA Gündem Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın günlük programı nedir, bugün nerede, hangi açıklamayı yapacak?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın günlük programı nedir, bugün nerede, hangi açıklamayı yapacak?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan günlük programı merak ediliyor. Cumhurbaşkanlığı resmi internet sitesi üzerinden Erdoğan'ın 3 Temmuz 2023 tarihine ait program bilgileri paylaşıldı.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın günlük programı nedir, bugün nerede, hangi açıklamayı yapacak?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın günlük programı nedir, bugün nerede, hangi açıklamayı yapacak? - Ülkemizde bayram tatilinin ardından siyasette de mesai yeniden başladı. Haftanın ilk mesai gününde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın programı merak edildi. 3 Temmuz Pazartesi 2023 tarihi ile pek çok vatandaş, ''Cumhurbaşkanı Erdoğan nerede, hangi açıklamayı yapacak?'' sorusuna yanıt aramaya başladı.

Cumhurbaşkanlığı resmi internet sitesi üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 3 Temmuz Pazartesi 2023 tarihine ait program bilgileri paylaşıldı. Vatandaşlar Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın nerede, saat kaçta ve ne açıklayacağını merak ederken program bilgilerini derledik.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN PROGRAMI BELLİ OLDU

Türkiye Cumhuriyeti (T.C) Cumhurbaşkanlığı resmi internet sitesi aracılığı ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın günlük programı kamuoyuna duyurulmaya devam ediyor.

cumhurbaskani-erdoganin-gunluk-programi-nedir-bugun-nerede-hangi-aciklamayi-yapacak.jpg

3 Temmuz Pazartesi 2023 tarihi ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hangi programa katılacağı açıklanan program bilgileri ile belli oldu.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN 3 TEMMUZ PROGRAMI

Asgari ücret için alınan ara zam kararının ardından gündemde memur ve emekli zam oranları yer alıyor. Seçim öncesi verilen vaatlerin ne zaman gerçekleşeceği de merak edilirken Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konularla ilgili olarak yapacağı açıklamalar kamuoyu tarafından merakla bekleniyor.

CUMHURBAŞKANI RDOĞAN, BUGÜN NEREDE OLACAK?

T.C Cumhurbaşkanlığı resmi internet sitesi üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın3 Temmuz Pazartesi günü açıklanan programına göre; Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Kabine Toplantısı'nda olacağı bildirildi.

screenshot-15.jpg

Saat 15.00'da Bakanlar Kurulu Kabine Toplantısı'na öncülük edecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yapacağı açıklamalar merak konusu oldu.

Gelişmeleri takip etmek ve anında haberdar olmak için ''Haberankara.com'' adresini takip edebilirsiniz.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Memur-Emekli zammı bugün belli olur mu? Gözler enflasyon oranında!

Memur-Emekli zammı bugün belli olur mu? Gözler enflasyon oranında!