ANASAYFA Gündem Ebru Gündeş'in sevgilisi Rassan Khoshnaw kimdir? Rassan Khoshnaw kaç yaşında, nereli?

Ebru Gündeş'in sevgilisi Rassan Khoshnaw kimdir? Rassan Khoshnaw kaç yaşında, nereli?

Reza Zarrab’dan geçen sene boşanan Ebru Gündeş, Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw ile aşk yaşıyor. Peki Ebru Gündeş'in sevgilisi Rassan Khoshnaw kimdir? Rassan Khoshnaw kaç yaşında, nereli? İşte detaylar...
Ebru Gündeş'in sevgilisi Rassan Khoshnaw kimdir? Rassan Khoshnaw kaç yaşında, nereli?

Başarılı şarkıcı Ebru Gündeş, geçtiğimiz sene bir çocuğunun babası Reza Zarrab ile 11 yıllık evliliğini bitirdi. Özel hayatını her zaman basından uzak tutmaya çalışan Gündeş, gönlünü bir iş insanına kaptırdı.

Kuzey Iraklı iş insanının Ebru Gündeş'in hiçbir sahnesini kaçırmadığı, hep ön planda izlediği de konuşulanlar arasında. Gündeş'i yakın markaja alan Khoshnaw, geçtiğimiz haftalarda yine en ön sıradan sanatçıyı izlerken kameralara takılmıştı.

Yeni aşkıyla ilk poz

Ebru Gündeş'in Kuzey Iraklı genç işadamı Rassan Khoshnaw ile aşk yaşadığı iddia edildi. Uzun zamandır hayatını kimseye almayan ünlü şarkıcının yeni sevgilisiyle sarmaş dolaş çektirdiği bir fotoğrafı da Badess News isimli Instagram hesabı tarafından yayınlandı. Gündeş'in yeni ilişkisi hakkında açıklama yapıp yapmayacağı ise merak konusu oldu.

Rassan Khoshnaw kimdir?

Rassan Khoshnaw 28 yaşında Iraklı bir iş adamıdır. 28 yaşındaki Khoshnaw, Ebru Gündeş'ten önce, bir dönem Bahar Candan ile ilişki yaşadı.

Al Sana Haber programında açıklama yapan Bahar Candan “Yalnız şu haberdeki adam benim şu halimi görse benden ayrıldığı için kendine kızardı” yorumunda bulunmuştu.

Öte yandan Rassan Khoshnaw'un daha önce Cansu Taşkın ile katıldığı bir ev partisinden sızan fotoğraf sosyal medyaya düşmüştü. Selin Ciğerci ile de kısa bir süre birlikte olduğu iddialar arasındaydı.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Kılıçdaroğlu: CHP eski CHP değil!

Kılıçdaroğlu: CHP eski CHP değil!