ANASAYFA Gündem Erzurum'da 4.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi!

Erzurum'da 4.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi!

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Erzurum'un Aziziye ilçesinde 4.6 büyüklüğünde bir depremin meydana geldiğini açıkladı.
Erzurum'da 4.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi!

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) tarafından yapılan son açıklama doğrultusunda Erzurum'da 4.6 büyüklüğünde deprem meydana geldiği açıklandı. Erzurum'un Aziziye ilçesinde meydana gelen deprem 4.6 büyüklüğüyle çevre illerden de hissedildi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Erzurum'un Aziziye ilçesinde 4.6 büyüklüğünde bir depremin meydana geldiğini açıkladı. deprem, çevre illerden de hissedilirken diğer yandan AFAD verilerine göre sarsıntı yerin 7 kilometre derinliğinde gerçekleştiği bilgisine yer verildi.

son-dakika-erzurum-da-4-6-buyuklugunde-deprem-16018397-137-m.jpg

Bu sabah saatlerinde Adana'nın Saimbeyli ilçesinde 4.0 büyüklüğünde deprem meydana gelirken 07.47 civarında meydana gelen depremin derinliği ise 4.85 kilometre olarak ölçüldü. Adana depreminin hemen ardından ise Kuşadası Körfezi açıklarında 4,2 büyüklüğünde deprem kaydedildi. Kuşadası'nın yaklaşık 10 kilometre açığındaki depremin, deniz yüzeyinden 7,52 kilometre derinlikte olduğu belirlendi.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ankara'da meydana gelen patlamada şehit işçilerin kimlikleri belli oldu!

Ankara'da meydana gelen patlamada şehit işçilerin kimlikleri belli oldu!