ANASAYFA Gündem Göçmenler anında sınır dışı ediliyor

Göçmenler anında sınır dışı ediliyor

İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, "Hırsızlık, gasp veya diğer suçları işleyen göçmenleri anında sınır dışı ediyoruz." dedi.
Göçmenler anında sınır dışı ediliyor

İstanbul'daki suç oranlarının azaldığı yönünde açıklamada bulunan İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, "Hırsızlık, gasp veya diğer suçları işleyen göçmenleri anında sınır dışı ediyoruz. Bu nedenle suç işleme oranı oldukça düştü. İstanbul'da yaşayan göçmenler de herhangi bir suça karışırlarsa sınır dışı edileceklerini bildikleri için suç işleme oranlarında büyük bir düşüş yaşandı" dedi.

İstanbul nüfüsü 20 milyona yaklaşan devasa bir şehir olarak, her milletten insanı içerisinde barındırıyor. Bu duruma karşılık İstanbul'da suç oranlarının yüksek olması beklenirken, bu oran giderek azalıyor.Bunun nedenini ise İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş açıkladı.

''SUÇ İŞLEYEN GÖÇMENİ SINIR DIŞI EDİYORUZ''

Aktaş, "Hırsızlık, gasp veya diğer suçları işleyen göçmenleri anında sınır dışı ediyoruz. Bu nedenle suç işleme oranı oldukça düştü. İstanbul'da yaşayan göçmenler de herhangi bir suça karışırlarsa sınır dışı edileceklerini bildikleri için suç işleme oranlarında büyük bir düşüş yaşandı" dedi.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Erdoğan: Yokluk ve yoksulluk ortadan kalkmıştır

Erdoğan: Yokluk ve yoksulluk ortadan kalkmıştır