ANASAYFA Gündem Güneşin kızları ne zaman başlıyor? Güneşin kızları hangi kanalda, saat kaçta?

Güneşin kızları ne zaman başlıyor? Güneşin kızları hangi kanalda, saat kaçta?

Kanal D'de bir dönem ilgi ile takip edilen Güneşin Kızları tekrardan ekranlara dönüyor.Güneşin Kızları saat kaçta? Güneşin Kızları ne zaman ve hangi kanalda? İşte soruların cevapları...
Güneşin kızları ne zaman başlıyor? Güneşin kızları hangi kanalda, saat kaçta?

Başrollerinde Emre Kınay ve Evrim Alasya'nın yer aldığı Burcu Özberk, Hande Erçel, Berk Atan, İrem Helvacıoğlu ve Tolga Sarıtaş gibi isimleri büyük bir üne kavuşturan Güneşin Kızları dizisinden hayranlarını sevindirecek bir müjde geldi.

Yönetmenliğini Sadullah Celen'in üstlendiği, senaryosunu ise İnci Gündoğdu ve İsmail Gündoğdu'nun kaleme aldığı ve birçok genç oyuncunun ünlendiği Güneşin Kızları dizisi yeniden ekranlara geliyor.

Yapımın yayın saati ve gününü merak eden izleyiciler, Güneşin Kızları ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? sorularına yanıt arıyor.

Peki Güneşin Kızları ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? İşte detaylar...

GÜNEŞİN KIZLARI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

İlk bölümü altı yıl önce yayınlanan ve yayınlandığı dönem büyük ilgi gören Güneşin Kızları dizisi, bugünden itibaren hafta içi her gün saat 11.00'de tekrar bölümleriyle Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

Güneşin Kızları dizisi, Tolga Sarıtaş, İrem Helvacıoğlu, Berk Atan, Burcu Özberk ve Hande Erçel'in adını ilk kez geniş kitlelere duyurmasını sağlamıştı.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Yılda 300 gün uyuyor! Ailesi onu uykusunda yıkayıp besliyor

Yılda 300 gün uyuyor! Ailesi onu uykusunda yıkayıp besliyor