ANASAYFA Gündem İyi Parti'de çözülmeler devam ediyor! Taylan Yıldız partisinden istifa etti

İyi Parti'de çözülmeler devam ediyor! Taylan Yıldız partisinden istifa etti

Alınan bilgiler neticesinde İyi Parti kurucularından olan Taylan Yıldız yaptığı bir açıklama ile ile partisinden ifade ettiğini duyurdu.
İyi Parti'de çözülmeler devam ediyor! Taylan Yıldız partisinden istifa etti

14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimlerinin ardından İyi Parti'de istifalar devam ederken İyi Parti kurucularından İstanbul Büyükşehir Belediyesi meclisi üyesi olan Taylan Yıldız'da istifa kararını açıkladı.

Bunun ile birlikte konu hakkında açıklamalarda bulunan İyi Parti kurucularından İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi Üyesi Taylan Yıldız, kurucusu olduğu partiden istifa ettiğini bir hafta geçtiğini dile getirdi.

Ayrıca bu kararının sebebinin kişisel olmadığını da ifade eden Taylan Yıldız, kişiler ile hiçbir zaman meselesi olmadığını başka meseleleri olduğunu 'Ankara'nın gençleri duymaması meselesi. Bu meseleyi çözmek için yeni bir gelecek için birlikte olmaya, çabalamaya ve mücadele etmeye devam edelim' ifadelerini kullandı. Umut mesajı veren Yıldız, istifa kararını böylece açıklamış oldu.

İYİ PARTİDE ÖNCEKİ İSTİFA SÜREÇLERİ

Alınan bilgiler neticesinde İyi Parti'de 28. dönem İzmir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Aytun Çıray da partisinden istifa etmişti. Bunun ile birlikte İyi Parti Kurucular Kurulu ve Genel İdare Kurulu Üyesi Emine Küçükali başta olmak üzere Eski Devlet Bakanı ve İyi Parti kurucusu Profesör Doktor Ahat Andican partisinden istifa ettiğini daha önce açıklamıştı. İyi Parti'den istifa eden Yavuz Ağıralioğlu da 6'lı masadaki aday belirleme süreci ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığına sert tepki göstermişti.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Bakan Koca açıkladı! Kızamığa bağlı bir ölüm söz konusu değil

Bakan Koca açıkladı! Kızamığa bağlı bir ölüm söz konusu değil