ANASAYFA Gündem Kabine yarın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığında toplanıyor! Gündem ekonomi!

Kabine yarın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığında toplanıyor! Gündem ekonomi!

Kabine Toplantısı Yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında yapılacak. Kabine toplantısında gündem ekonomi olacak.
yazar
Haber Merkezi
Kabine yarın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığında toplanıyor! Gündem ekonomi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında yarın kabine toplantısı yapılacak. Bunun ile birlikte bilindiği üzere bayramın sona ermesinin ardından Yarın gözler Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısına çevrildi.

3 Temmuz Kabine Toplantısına dair detaylar da belli oldu. Bunun ile birlikte kabine toplantısında ekonomik gelişmeler ele alınacak ve özellikle devlet bölgesi konutları ile emekli ve memur zammının değerlendirilmesi de bekleniyor.

Henüz resmi bir açıklama gündeme gelmese de Kabine Toplantısında ekonomi konusunun öncelikle olması beklentiler arasında bulunuyor.

Bunun ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında toplanacak olan Kabine Toplantısında İsveç'in başkenti Stockholm'de gerçekleştirilen Kur'an yakma eylemi de ele alınacak. Geçtiğimiz günlerde bilindiği üzere bayramın ilk günü İsveç'in başkenti Stockholm'de Kur'an yakma eylemi gerçekleştirildi.

NATO'ya üye olmak isteyen İsveç'te protestolar artarken yarın kabine toplantısında ne gibi adımların atılacağına dair görüşmelerin yapılması da bekleniyor.

Enflasyon konusu da yarın yapılacak olan kabine toplantısında değerlendirilmesi beklenen konular arasında bulunurken deprem bölgesindeki konut çalışmalarında gelinen son durum da masaya yatırılacak. Bu konuların yarın Kabine Toplantısında değerlendirilmesi bekleniyor ve gözler ise şimdiden Cumhurbaşkanlığı Kabinesi sonrası yapılacak olan açıklamaya çevrildi.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartıalım *
Acil nakde ihtiyacı olana Halkbank'tan 10 bin TL ihtiyaç kredisi! Anında hesabınızda hızlı kredi fırsatı

Acil nakde ihtiyacı olana Halkbank'tan 10 bin TL ihtiyaç kredisi! Anında hesabınızda hızlı kredi fırsatı