ANASAYFA Gündem Kamu işçilerine müjde! İkramiyeler hesaplara yatırılmaya başlandı

Kamu işçilerine müjde! İkramiyeler hesaplara yatırılmaya başlandı

Devlet ve bağlı kurumlarda çalışan işçilerin ödemelerinin ilk yarısının bugün itibariyle hesaplara yatırılmaya başlandığı ifade edildi.
Kamu işçilerine müjde! İkramiyeler hesaplara yatırılmaya başlandı

Kurban Bayramı'na az bir süre kala kamu işçilerine müjdeli haber geldi. Bunun ile birlikte kamu işçilerine ikramiye ödemelerinin bugün başlandığına yönelik bilgi paylaşımı yapıldı.

Ödemelerin bugün yapılacağının açıklanmasının ardından ise detaylar Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından açıklandı.

whatsapp-image-2023-06-23-at-15-24-17.jpeg

BAKANLIK RESMEN DUYURDU

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Sosyal medya hesabından kamu işçilerinin ikramiyelerinin hesaplara yatırılmaya başlandığını ifade etti.

Bunun ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kararı ile devlet ve bağlı kurumlarda çalışan işçilerin ilave tediye ödemelerinin ilk yarısının bugün itibari ile hesaplara yatırılmaya başlandığı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından açıklandı.

Konuya ilişkin sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı her daim olduğu gibi Türkiye 100 Yılı emekçilerinin yanında olmaya devam edeceklerini ifade etti.

Bilindiği üzere Kurban Bayramı'na az bir süre kala emeklilerin emekli maaşı ve bayram ikramiyeleri de hesapları yatmaya devam ediyor.

Bu hususta Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı kamu işçilerinin ikramiye ödemelerinin de hesaplara yatmaya başlandığını söyledi.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ankaragücü'nün yeni sezon formaları 19 10'da camiayla buluşuyor!

Ankaragücü'nün yeni sezon formaları 19 10'da camiayla buluşuyor!