ANASAYFA Gündem Kanal D'ye Fox'un Yasak Elma dizisinden şok transfer! Yasak Elma dizisi bitti mi, diziye kim veda etti?

Kanal D'ye Fox'un Yasak Elma dizisinden şok transfer! Yasak Elma dizisi bitti mi, diziye kim veda etti?

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma’da sezon finaliyle beraber başlayan yaprak dökümü devam ediyor. Peki son olarak 'Şahika' karakterine hayat veren Nesrin Cavadzade'nin ayrılmasıyla oldukça konuşulan dizinin kadrosundan son olarak kim ayrıldı? İşte yanıtı…
Kanal D'ye Fox'un Yasak Elma dizisinden şok transfer! Yasak Elma dizisi bitti mi, diziye kim veda etti?

Fox TV ekranlarında yayınlanan ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan Yasak Elma, sezon finali yapması ile beraber projenin kadrosunda ayrılıklar başlamıştı. Dizinin gelecekteki durumu hakkında tartışmalar sürerken, bir yandan da oyuncu ayrılıkları gündeme gelmeye başladı. Diziye yeni oyuncuların katılmamış olması da Yasak Elma hayranlarının aklında soru işaretleri oluşmasına neden oldu. Peki kim Yasak Elma’ya veda etti?

Geçtiğimiz haftalar içerisinde Yasak Elma’dan birçok ayrılık yaşanmıştı. Diziye yeni oyuncuların katılıp katılmayacağı şu sıralarda bile merak ediliyor. Bu tartışmalar arasında dizinin başarılı yönetmeni Murat Öztürk, Yasak Elma’ya veda ettiğini kamuoyuna duyurdu.

Öztürk’ün yeni başlayan bir yaz dizisine katılmak amacıyla diziye veda ettiği ifade edildi. Bu dizinin ise Kanal D’de yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisi olacağı öğrenildi.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Azra Gülendam'a cenaze töreni! Acılı anne ilk kez konuştu

Azra Gülendam'a cenaze töreni! Acılı anne ilk kez konuştu