ANASAYFA Gündem Karneler ne zaman, saat kaçta dağıtılacak?

Karneler ne zaman, saat kaçta dağıtılacak?

Yaz tatilinin başlamasın sayılı günler kaldı. Bununla birlikte öğrenciler karnelerin ne zaman ve saat kaçta dağıtılacağını merak etmeye başladı.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Karneler ne zaman, saat kaçta dağıtılacak?

Karneler ne zaman, saat kaçta dağıtılacak? - Okulların 2.Döneminin sona ermesi için geri sayıma başlayan öğrencilerin heyecanı artıyor. Karnelerini almak için gün sayan öğrencilerin yanı sıra veliler de bazı sorularına yanıt arıyor.

Öğrenci ve veliler, ''Karneler ne zaman, saat kaçta alınacak?'' sorusuna yanıt aramaya başladı. Okulların kapanacak olması ile 3 aylık uzun bir tatilin keyfini çıkaracak olan öğrenciler de karne gününü heyecanla beklemeye başladı.

KARNELER NE ZAMAN ALINACAK?

Okulların kapanacağı, yaz tatilinin başlanacağı tarih milyonlarca öğrenci tarafından merak ediliyor. ''Karneler ne zaman, saat kaçta dağıtılacak?'' sorusuna yanıt aranırken öğrenciler de yaz tatiline başlamasının heyecanını yaşıyor. 2022 - 2023 Eğitim öğretim yılı 16 Haziran Cuma günü sona eriyor. 16 Haziran'da öğrenciler karnelerini alacak ve yaz tatili başlayacak.

karneler-ne-zaman-saat-kacta-dagitilacak.jpeg

Karneler ülkemiz genelinde sabah saat 09.00 ile 10.30 arasında dağıtılırken, öğlenci öğrenciler ise karnelerini saat 11.00 ile 12.00 arasında alıyor. Dolayısıyla bu yıl da her okulun karne dağıtım saatlerini kendileri belirlemesi beklenirken okul yönetiminin yapılacağı açıklamaların takip edilmesi gerekiyor.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Asgari ücret ara zam çalışmaları devam ediyor! İkinci toplantının tarihi netlik kazandı

Asgari ücret ara zam çalışmaları devam ediyor! İkinci toplantının tarihi netlik kazandı