ANASAYFA Gündem Kılıçdaroğlu, Erdoğan'a seslendi: Süleyman Soylu ile biraz ilgilen!

Kılıçdaroğlu, Erdoğan'a seslendi: Süleyman Soylu ile biraz ilgilen!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bakan Süleyman Soylu'nun HDP'li Semra Güzel'in yakalanmasına ilişkin yaptığı paylaşıma tepki gösterdi. Paylaşımında kendisini hedef alan Soylu'ya yanıt veren Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a seslenerek "Bu ilgi istiyor. Al bunu ilgilen biraz" dedi.
Kılıçdaroğlu, Erdoğan'a seslendi: Süleyman Soylu ile biraz ilgilen!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, PKK'lı teröristle fotoğrafları çıkan HDP'li Semra Güzel'in yakalandığı duyururken, Kılıçdaroğlu'na da bir gönderme yaptı.

Soylu paylaşımında Kılıçdaroğlu'nu hedef almıştı

Soylu paylaşımında, "Sevgili Kılıçdaroğlu, sana üzücü bir haberimiz var: HDPKK'lı Semra Güzel enselendi. Güzel, sahte pasaport ve A.G. isimli Göçmen Kaçakçısı ve örgüt propagandası yapan kişi ile Edirne'ye giderken MİT ve İstanbul Emniyeti'nin başarılı operasyonu ile yakalandı" ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu'ndan o paylaşıma yanıt geldi

Kemal Kılıçdaroğlu, Semra Güzel'in Edirne'ye giderken MİT ve İstanbul Emniyeti'nin ortak operasyonuyla yakalandığını duyuran paylaşımında kendisine seslenen Süleyman Soylu'ya sosyal medya hesabından yanıt verdi.

"Al bunu ilgilen biraz"

Bakan Soylu'nun tweetini alıntılayan Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı etiketleyerek "Bu ilgi istiyor. Al bunu ilgilen biraz" paylaşımı yaptı.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Batshuayi Fenerbahçe'ye imzayı attı!

Batshuayi Fenerbahçe'ye imzayı attı!