ANASAYFA Gündem Kurban Bayramı öncesi araç piyasalarında hareketlenme! İkinci el araçlar resmen bitti

Kurban Bayramı öncesi araç piyasalarında hareketlenme! İkinci el araçlar resmen bitti

Kurban bayramına az bir süre kala alınan bilgiler neticesinde araç piyasalarında da hareketlilik yaşanmaya devam ediyor. İşte haberimizde..
Kurban Bayramı öncesi araç piyasalarında hareketlenme! İkinci el araçlar resmen bitti

Alınan bilgiler neticesinde bilindiği üzere kurban bayramına az bir süre kala ikinci el araç piyasalarında hareketlilik yaşanmaya da devam ediyor. Bunun ile birlikte dolar ve altın kurunda yaşanan hareketliliğin ardından ise araçların kurban bayramından hemen sonra fiyat artışına yöneleceğinden dolayı birçok vatandaş şimdiden harekete geçti.

2. el araç piyasasının hareketlenmesinin ardından ise kimi ikinci el araç satan yerlerde araçların kalmadığı da yine ifade edilen bilgiler arasında bulunuyor.

Otomobil piyasasında haberler kötü! | Avrasya Yatırım

FİYATLARDA HAREKETLENME

Kimi uzman isimler kurban bayramından hemen sonra araç fiyatlarında hareketlenme yaşanacağını ifade eder iken vatandaşlar ise dolar ve altın kurunu baz alarak bundan dolayı bayram öncesi araç piyasasına yöneldi.

Bunun ile birlikte 2. el araç genellikle birçok vatandaş tarafından yatırım amaçlı olarak kullanılıyor ve genellikle vatandaşlar İkinci araç alarak yatırımda bulunmayı tercih ediyor.

Bundan dolayı da kurban bayramından sonra fiyatlarını artacağını düşünen birçok vatandaş ise şimdiden araç piyasalarına akın etmiş durumda.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
ABB Kadın Aile Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Yaz Okulları ders programı açıklandı

ABB Kadın Aile Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Yaz Okulları ders programı açıklandı