ANASAYFA Gündem Mini Cooper 2023 fiyat listesi! Mini Cooper'a ilgi artıyor

Mini Cooper 2023 fiyat listesi! Mini Cooper'a ilgi artıyor

Mini Cooper özellikle kadınlar tarafından tercih edilen araba markaları arasında yer alıyor. Peki ama Mini Cooper 2023 fiyat listesi nasıl ve işte haberimizde..
Mini Cooper 2023 fiyat listesi! Mini Cooper'a ilgi artıyor

Alınan bilgiler neticesinde kadınlar tarafından en çok tercih edilen araba markalarının başında Mini Cooper yer alıyor. Gerek küçük olması gerek ise zarafeti ile kadınları büyülemeyi başaran Mini Cooper 2023 fiyat listesi de güncellendi.

MINI Cooper Hatchback Fiyat Listesi - Sıfır 2022 MINI Cooper Hatchback Fiyatları

Alınan bilgiler neticesinde birçok renk özelliği bulunan Mini Cooper otomatik benzin ikonik ve 3 kapılı fiyatı ile 1.253.797 TL'den satılıyor. Bunun ile birlikte Mini Cooper 5 kapılı otomatik benzin signature ise 1.126.570 TL'den satıcı ile buluşuyor.

Bunun ile birlikte Mini Cooper'ın ikinci el fiyat listesi güncellendi fakat otomobil fiyatı özelliklere göre de değişkenlik gösteriyor. Bunun ile birlikte 2023 Mini Cooper fiyat listesi sadece sıfır otomobilleri kapsıyor. Gerek sıfır gerek ise ikinci el araba markaları arasında kadınlar tarafından en çok tercih edilen Mini Cooper renk seçenekleri ile de büyülemeye devam ediyor.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Gençlerbirliği Kadın Futbol Takımı Yarı Final'de Play Off'a veda etti!

Gençlerbirliği Kadın Futbol Takımı Yarı Final'de Play Off'a veda etti!