ANASAYFA Gündem Müge Anlı son bölümde neler oldu? Jasat dedektifleri harekete geçti!

Müge Anlı son bölümde neler oldu? Jasat dedektifleri harekete geçti!

Müge Anlı 25 Haziran son bölümde Büyükşen Cinayeti ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Osman Büyükşen, Büşra Büyükşen ve Uğur Büyükşen'in öldürülen annesi ve babası ile ilgili Jandarma'dan özel ekip kuruldu ve Büyükşen cinayetini onlar araştıracak. Müge Anlı, canlı yayında Uğur Büyükşen'in üzerine giderek neden Büşra ile arasının bozulmadığını ama Osman Büyükşen'le arasının bozulduğunu sordu.
Müge Anlı son bölümde neler oldu? Jasat dedektifleri harekete geçti!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında son dakika bir gelilme yaşandı. 3 yıl önce işlenen Necla - Metin Büyükşen cinayeti yeniden araştırılmaya başlandı. Müge Anlı bugün canlı yayında olayı Jandarma'dan JASAT dedektiflerinin araştıracağını Büyükşen cinayeti için özel bir ekip kurulduğunu duyurdu. 

Öldürülen Necla - Metin Büyükşen çiftinin oğulları Dr. Osman Büyükşen ailesinin katillerini aramaya devam ediyor. Programda yaptığı isyan sonrası tüm Türkiye duygusal anlar yaşamıştı. Müge Anlı yeni bölümde Osman Büyükşen'i mutlu eden haberi verdi.

NECLA - METİN BÜYÜKŞEN OLAYININ GEÇMİŞİ

İddiaya göre, 3 Eylül 2018 tarihinde başına kar maskesi geçiren kişi Metin Büyükşen'e ait eve, kapısı açık olduğu sırada girdi. Kimliği belirsiz saldırgan, emekli memur Metin Büyükşen'e elindeki pompalı tüfekle ateş etti. Necla Büyükşen'e de ateş eden saldırgan, tüfeğin dipçiğiyle çiftin kızı Büşra'yı yaralayarak kaçtı. Başına aldığı darbeyle yaralanan Büşra Büyükşen, olay sonrası komşulardan yardım istedi. Komşularının otomobiline binen Büyükşen, jandarmaya giderek, olayı anlattı. Eve gelen jandarma ekipleri, Necla- Metin Büyükşen çiftinin cansız bedenlerini buldu. Yaralı Büşra Büyükşen de sağlık görevlilerince ambulansla Konya Numune Hastanesi'ne kaldırılıp, tedaviye alındı.

Olaydan sonra alınan Swap örnekleri, cinayet anının tek tanığı olan "Büşra Büyükşen" 'in canlı yayında verdiği çelişkili ifadeler, görgü tanıklarının beyanları, ve diğer birincil muhatapların tatmin etmeyen eksik anlatımları, kısacası Metin Büyükşen ile Nejla Büyükşen çiftinin öldürülmesiyle ilgili ortaya atılan iddialar her defasında oğlu ve gelini ile yaşadığı mehir tartışmasını işaret ediyor. Yapılan araştırmaların ardından Betül Büyükşen ile Metin Büyükşen'in yaptığı telefon konuşmasından ses kayıtları Müge Anlı'nın programında dinletildi. Konuşmada, mehir kavgasını çözmek isteyen baba gelinlerine mehir yerine bir araba, 25 bin TL para teklif ediyor. Ancak Betül mehirin hepsini istiyor ve anlaşamıyor.

OSMAN BÜYÜKŞEN KİMDİR?

Konya'da işlenen cinayet ile gündeme gelen Osman Büyükşen, öldürülen çift Necla - Metin Büyükşen'in küçük oğlu. Çocuk Sağlığı ve Hastalıklı doktoru olan Osman Büyükşen 1988 doğumlu.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Öğleden sonraya dikkat! 25 Haziran Ankara'da hava durumu nasıl olacak?

Öğleden sonraya dikkat! 25 Haziran Ankara'da hava durumu nasıl olacak?