ANASAYFA Gündem Müge Anlı son dakika Büyükşen cinayeti çözüldü mü? Evde cinayetten önce kavga mı çıktı?

Müge Anlı son dakika Büyükşen cinayeti çözüldü mü? Evde cinayetten önce kavga mı çıktı?

Müge Anlı bugün (1 Temmuz) canlı yayında doktor Osman Büyükşen isyanıyla dikkatleri üstüne çeken Büyükşen cinayeti çözülmeye devam ediyor. Büşra Büyükşen katilin odaya girdiği anı saniye saniye anlattı. Müge Anlı katil odaya girdiğinde neler yaşandığını tek tek anlattırdı ve Metin Büyükşen Necla Büyükşen'i kim öldürdü anlamaya çalıştı. İşte bugünkü canlı yayından dikkat çeken gelişmeler...
Müge Anlı son dakika Büyükşen cinayeti çözüldü mü? Evde cinayetten önce kavga mı çıktı?

Müge Anlı Tatlı Sert programıyla ATV canlı yayınında Büyükşen Cinayeti ile ilgili detayları araştırmaya devam ediyor... Müge Anlı bugün 1 Temmuz tarihli yayında Osman Büyükşen ve Büşra Büyükşen'i büyük ekranın önüne alarak katil odaya girdiği anda neler yaşandığını tek tek anlattırdı. Peki Büyükşen Cinayeti nedir, neler yaşandı? Osman Büyükşen kimdir, Büşra ve Uğur Büyükşen kimdir? Büyükşen Cinayeti katil itiraf edildi mi? İşte tüm detaylarıyla haberimizde...BÜYÜKŞEN CİNAYETİ KATİL ODAYA GİRDİĞİNDE BİR KAVGA MI OLDU?

Müge Anlı Necla ve Metin Büyükşen'in öldürüldüğü odada, Büşra Büyükşen'in odadan kapıyı kapatmadan çıkması ile ilgili detayları dinleyerek, "bu evde bir kavga olması lazım ki sen yan odaya gidesin" dedi. Katil silahla oynarken Büşra Büyükşen'in arka odaya gittim demesine kimse anlam veremiyor. Annesi Necla Büyükşen'in o sırada "Allah Alahh" dediğini söyleyen Büşra Büyükşen, "niye odaya gittim bilmiyorum, ben de sonradan düşünüyorum şöyle yapsaydım böyle yapsaydım diye ama..." dedi. 

Büşra Büyükşen'in katili bildiği ve itiraf etmesi gerektiği düşünülüyor. 

BÜYÜKŞEN CİNAYETİ GEÇMİŞİ

İddiaya göre, 3 Eylül 2018 tarihinde başına kar maskesi geçiren kişi Metin Büyükşen'e ait eve, kapısı açık olduğu sırada girdi. Kimliği belirsiz saldırgan, emekli memur Metin Büyükşen'e elindeki pompalı tüfekle ateş etti. Necla Büyükşen'e de ateş eden saldırgan, tüfeğin dipçiğiyle çiftin kızı Büşra'yı yaralayarak kaçtı. Başına aldığı darbeyle yaralanan Büşra Büyükşen, olay sonrası komşulardan yardım istedi.  Komşularının otomobiline binen Büyükşen, jandarmaya giderek, olayı anlattı. Eve gelen jandarma ekipleri, Necla- Metin Büyükşen çiftinin cansız bedenlerini buldu. Yaralı Büşra Büyükşen de sağlık görevlilerince ambulansla Konya Numune Hastanesi'ne kaldırılıp, tedaviye alındı.

Olaydan sonra alınan Swap örnekleri, cinayet anının tek tanığı olan "Büşra Büyükşen" 'in canlı yayında verdiği çelişkili ifadeler, görgü tanıklarının beyanları, ve diğer birincil muhatapların tatmin etmeyen eksik anlatımları, kısacası Metin Büyükşen ile Nejla Büyükşen çiftinin öldürülmesiyle ilgili ortaya atılan iddialar her defasında oğlu ve gelini ile yaşadığı mehir tartışmasını işaret ediyor.

3 yıl önce gerçekleşen cinayete, JASAT tarafından  10 kişilik deneyimli özel bir ekip kuruldu. Olayın tek görgü tanığı olan Büşra Büyükşen'in suskun tavırları ve bildiklerini anlatmayıp sürekli çelişmesi üzerine canlı yayına katılan ve o gün orada bulunan Jandarma Er Emre Atmaca yayında çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. O gün neler yaşandı? Jandarma Er kimdir? Emre Atmaca neler anlattı? İşte merak edilenler..

Konya’nın Karatay İlçesine bağlı İsmil Mahallesi’ndeki evlerine 3 Eylül 2018 gecesi giren maskeli bir şahıs tarafından öldürüldükleri iddia edilen Necla ve Metin Büyükşen çiftinin cinayeti 3 yıldır aydınlatılmayı bekliyor.

Müge Anlı’nın canlı yayınına konuk olan çiftin doktor oğlu Osman Büyükşen, anne ve babasının katilinin ortaya çıkartılması için yetkililere yardım çağrısında bulundu.

MERAK BİLE ETMEDİN

Jandarma er Uğur Büyükşen'e tepki göstererek, " Herkes toplandı senin kapının önüne, evin önüne jandarma arabası geldi merak bile etmedin insan bir sorar. Silah elimdeydi sana silah bile doğrultmadım" dedi ve ekledi

"Senin annen ölmüş. Ben sana 'kimsin' dedim. 'Oğluyum' dedin. Ben gördüğümü söylüyorum" dedi.

Uğur Büyükşen ise "Ben soru sorarak ve koşarak geldim. Orada durdum.tekrar koştum ve geldim" diyerek olay gününü anlattı.

Büşra ise " Beni içeri alarak sakinleştirmeye uğraştılar." dedi.

Müge Anlı'nın sert tepkisiyle karşılaşan Büşra, " Haklısınız" diyerek sustu.

Ardından Büşra'ya abisi Uğur Büyükşen'den de sert tepkiler geldi.

UĞUR BÜYÜKŞEN İSYAN ETTİ

Uğur Büyükşen kardeşi Büşra'ya " Şu aklını başına al beni de sürüklüyorsun, kendine gel. İtiraf edeceksen et artık sinir hastası oldum. Ben de zan altındayım yeter artık." diyerek isyan etti.

Ve ekledi "Senin yüzünden rütbeli komutanla bile kavga ediyorum."

KENDİNE GEL 

Uğur, " Senin yüzünden herkesle kavga ettim. Osman abimle bile. Onların da anası babası"

Teyzesini kastederek Uğur, "Onların da kardeşi" dedi.

Uğur, daha fazla dayamadı ve "Kendine gel ya" diyerek kendine hakim olamadı.

"Yeter ya yeter" diyerek, "Ben kendimi aklamaya çalışıyorum ifade edemiyorum" dedi.

BEN BÜŞRA'YA HİÇBİR ŞEY YAPAMIYORUM

Uğur, " Ben buna hiçbir şey yapamıyorum kendinize gelin yaa" diyerek isyanını böyle dile getirdi.

SESSİZ KALDI 

Büşra ise her zamanki gibi sessiz kalarak sadece ağlamakla ve " Ben de üzülmedim mi?" demekle yitindi.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Elif Çakal olayında yeni gelişme! 4 kişiye yakalama kararı! Gizli tanık ve Whatsapp detayları

Elif Çakal olayında yeni gelişme! 4 kişiye yakalama kararı! Gizli tanık ve Whatsapp detayları