ANASAYFA Gündem NATO Savunma Bakanları Toplantısı'na Milli Savunma Bakanı Güler katılacak

NATO Savunma Bakanları Toplantısı'na Milli Savunma Bakanı Güler katılacak

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, alınan bilgiler neticesinde yarın gerçekleştirilecek olan NATO Savunma Bakanları Toplantısı'na katılacak. Detaylar haberimizde..
NATO Savunma Bakanları Toplantısı'na Milli Savunma Bakanı Güler katılacak

Alınan bilgiler neticesinde NATO Savunma Bakanları Toplantısı yarın Belçika'nın başkenti Brüksel'de gerçekleştirilecek. Bunun ile birlikte Türkiye'yi temsilen Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler NATO Savunma Bakanları Toplantısı'na katılmak için Belçika'nın başkenti Brüksel'e gitti.

MİLLİ SAVUNMA BAKANINA RESMİ KARŞILAMA

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler'i Belçika'da Türkiye'nin NATO Daimi Temsilcisi Zeki Levent Gümrükçü, Türkiye'nin Brüksel Büyükelçisi Bekir Uysal, Türkiye'nin Askeri Temsilciliği Başkanı Korgeneral Göksel Kahya ile Belçikalı yetkililer karşıladı.

NATO Savunma Bakanları Toplantısının ilk gün oturumları tamamlandı

TOPLANTI YARIN YAPILACAK

Yarın yapılacak Savunma Bakanları Toplantısı'na Türkiye'yi temsilen Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler katılacak. Yarın NATO karargahında yapılacak olan savunma bakanları toplantısının oturumunda ikili görüşmelerde yapılacak.

Bunun ile birlikte Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler'in de NATO Savunma Bakanları Toplantısı'nda ikili görüşmelerde bulunması bekleniyor.

İSVEÇ'İN NATO ÜYELİĞİ GÜNDEMDE OLACAK

Finlandiya: İsveç ile aynı anda NATO'ya üye olmamız Türkiye'nin elinde - Son Dakika Haberleri

Yarın yapılacak olan NATO Savunma Bakanları Toplantısı'nın gündem maddelerinin birinin ise İsveç'in NATO'ya üye olma süreci olacak. Bilindiği üzere Türkiye İsveç'in NATO üyeliğini henüz onaylamadı ve bundan sonraki süreçte de ne olacağı masaya yatırılacak.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
15 Haziran Ankara Etimesgut ilçesinde su kesintileri duyuruldu!

15 Haziran Ankara Etimesgut ilçesinde su kesintileri duyuruldu!