ANASAYFA Gündem Necati Şaşmaz hastalığı ne, ameliyat mı oldu? Kaç yaşında, aslen nereli? Necati Şaşmaz ne iş yapıyor?.

Necati Şaşmaz hastalığı ne, ameliyat mı oldu? Kaç yaşında, aslen nereli? Necati Şaşmaz ne iş yapıyor?.

Kurtlar Vadisi'nin sevilen yıldızı Necati Şaşmaz'ın fenalaşarak hastaneye kaldırılmasının ardından sevenleri ünlü oyuncunun sağlık durumunun nasıl olduğunu öğrenmeye çalıyor. Necati Şaşmaz'ın sağlık durumu nasıl? Necati Şaşmaz ne ameliyatı oldu? Polat öldü mü? Kurtlar Vadisi'nin Polat'ı Necati Şaşmaz kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? .
Necati Şaşmaz hastalığı ne, ameliyat mı oldu? Kaç yaşında, aslen nereli? Necati Şaşmaz ne iş yapıyor?.

Necati Şaşmaz sağlık durumu nasıl, hastalığı ne sorusunun cevabı ünlü oyuncunun sevenleri tarafından yoğun bir şekilde aratılıyor. Fenalaşarak hastaneye kaldırılan Necati Şaşmaz'ın hastalığının ne olduğu merak konusu oldu. Kurtlar Vadisi'nin sevilen yıldızı Necati Şaşmaz ne ameliyatı oldu? Necati Şaşmaz kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? İşte ünlü oyuncu ile ilgili son dakika gelişmeleri...

NECATİ ŞAŞMAZ'IN HASTALIĞI NE?

Kurtlar Vadisi dizisinin Polat'ı Necati Şaşmaz bir önceki gün fenalaşarak apar topar hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Anjiyo ameliyatı olan Şaşmaz'ın 3 saatlik operasyonun ardından şu anda yoğun bakımda olduğu ve sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

NECATİ ŞAŞMAZ KİMDİR?

15 Aralık 1971 tarihinde Elazığ'da Zaza kökenli Abdulkadir - Sahil Şaşmaz çiftinin oğlu olarak dünyaya gelen Necati Şaşmaz'ın tam adı Muhammed Necati Şaşmaz'dır. Raci Şaşmaz ve Zübeyr Şaşmaz adında iki hardeşi vardır. Asıl mesleği turizmcilik olan Şaşmaz, eğitimini Kanada'da tamamladı.

ABD'de 6 sene kalan Şaşmaz, 2001 yılında bir süreliğine ailesini ziyarete geldiğinde geri dönüş uçak biletini 11 Eylül 2001 tarihine aldı. Amerika'da yaşanan saldırılar sebebiyle uçağı Amerika'ya varamadan geri dönen Şaşmaz,ailesinin çekinceleri ve ısrarı üzerine Amerika'ya dönmekten vazgeçti. Necati Şaşmaz hayatını Türkiye'de devam etme kararı aldı. Ankara'da sigorta acentesi açtı. Çok geçmeden Osman Sınav'la bir iş görüşmesine oturdu.

Osman Sınav'ın "Bir dizi düşünüyoruz, seni de baş rolde düşünüyorum" sözlerine, düşünmek istediğini söyleyen Necati Şaşmaz, bir ay sonra bu teklifi kabul etti. 2003 yılında gösterilmeye başlayan "Kurtlar Vadisi" adlı dizi filmde Necati Şaşmaz Polat Alemdar karakterinde rol aldı. Amerika'da kaldığı dönemde yeşil kart sahibi olan Necati Şaşmaz, bedelli askerlikten yararlanarak, askerliğini 28 gün yapmıştır.,

Necati Şaşmaz'ın, içerisinde ilâhi aşkı anlatan şiirlerinin yer aldığı bir şiir kitabı bulunmaktadır. Ankara'da bulunduğu gençlik yıllarında başından bir aşk hikayesi geçen Necati Şaşmaz, yaşadığı duyguları şiire aktarmıştır. Bu dönemde içerisinde bulunduğu tasavvuf kültürünün de etkisiyle ilâhi aşkı şiirlerine yansıtan Şaşmaz, şiirlerini ise "Akş" ismini verdiği bir kitapta toplamıştır.

.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Mehmet Dinçerler o şarkıcıyla sarmaş dolaş görüntülendi!

Mehmet Dinçerler o şarkıcıyla sarmaş dolaş görüntülendi!