ANASAYFA Gündem Opel Astra'dan güzel haber! Türkiye'de ön sipariş açılıyor!

Opel Astra'dan güzel haber! Türkiye'de ön sipariş açılıyor!

Astra elektrikli versiyonu ile yollara çıkarmaya hazırlanıyor. Bunun ile birlikte Opel, Mokka ve Corsa’dan sonra Astra içinde geri sayım başladı.
yazar
Haber Merkezi
Opel Astra'dan güzel haber! Türkiye'de ön sipariş açılıyor!

Birçok marka son zamanlarda özellikle elektrikli araçlara yönelmeye devam ediyor. Bunun ile birlikte bu markalardan biri Opel oldu. Opel Astra elektrikli modelini iki farklı gövde tipi ile geçtiğimiz hafta tanıttı.

Opel Türkiye, Mokka Elektrik ve Corsa Elektrik ile ülkemizde başlattığı elektrikli model atağına Astra Elektrik ile devam etme kararı aldı.

Bunun ile birlikte haziran ayı itibari ile online rezervasyon sistemi üzerinden 75 bin TL'lik kapora ile ön siparişlerin alınmaya başlandığına yönelik bilgi paylaşımı gündeme geldi.

Böylece elektrikli model Eylül ayında Türkiye yollarına çıkmak için hazırlanıyor. Ayrıca diğer birçok elektrikli otomobil 150 kilometre saat ile sınırlı iken yeni Astra ise 170 kilometre saat maksimum hıza sahiptir.

Yeni astraelektrik Bunun dışında kullanıcıları sürüş tercihine bağlı olarak Eko başta olmak üzere Normal ve Spor gibi 3 mod arasında da seçim yaptıracak.

Türkiye'deki vatandaşlar ise şimdiden aracın Türkiye'ye geleceği tarihi merak ile beklediklerini ifade ederken Haziran ayı itibari ile online rezervasyon sistemi üzerinden de araç için kapora ödenmesinin ardından alım işlemi gerçekleştirilecek.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *