ANASAYFA Gündem Şahsiyet dizisi Show Tv'de ne zaman başlayacak? Oyuncuları kimler, konu ne?

Şahsiyet dizisi Show Tv'de ne zaman başlayacak? Oyuncuları kimler, konu ne?

Haluk Bilginer'in 47.Uluslararası Emmy Ödülleri’nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü aldığı Şahsiyet dizisi, Kısa bir süre sonra Show TV'de izleyiciyle buluşacak. Daha önce ücretli dijital film platformlarından biri olan Puhu TV’de yayınlan Şahsiyet dizisi oldukça merak ediliyor. Peki, Şahsiyet dizisi Show Tv'de ne zaman başlayacak? Oyuncuları kimler, konu ne? İşte, merak edilenler...
Şahsiyet dizisi Show Tv'de ne zaman başlayacak? Oyuncuları kimler, konu ne?

47.Uluslararası Emmy Ödülleri’nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü, Şahsiyet dizisindeki rolüyle Haluk Bilginer aldı. Daha önce ücretli dijital dizi ve film platformlarından biri olan Puhu TV’de gösterilen ve birçok kişi tarafından oldukça beğenilen Şahsiyet dizisi, artık Show TV ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Televizyonda ilk kez gösterilecek olan dizinin ilk bölümünün ne zaman yayınlanacağı ise merak ediliyor.

SHOW TV'DE YAYINLANACAK 

Karakterleri, konusu ve oyunculuklarıyla oldukça beğenilen ve birçok kişi tarafından merakla takip edilen polisiye dizi Şahsiyet, Show TV ekranlarına geliyor. Kısa bir süre sonra Show TV ekranlarında izleyici ile buluşacak olan dizinin ilk bölümü heyecanla bekleniyor. Şahsiyet dizinin başrollerinde Haluk Bilginer’in yanı sıra Hümeyra, Müjde Ar, Metin Akdülger, Cansu Dere ve Şebnem Bozoklu gibi başarılı ve sevilen isimler yer alıyor.

ŞAHSİYET DİZİSİNİN KONUSU

Şahsiyet dizisi, 65 yaşındaki adli katip memurluğundan emekli olan Agah Beyoğlu (Haluk Bilginer) ile cinayet büro amirliğindeki tek kadın polis olan Nevra'nın (Cansu Dere) beklenmedik şekilde kesişen yollarını nefes kesen bir dille anlatıyor.

ŞAHSİYET DİZİSİ OYUNCULARI

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Onur Saylak’ın oturduğu, senaryosunu Hakan Günday’ın yazdığı dizinin oyuncu kadrosunda;

  • Haluk Bilginer,
  • Hümeyra,
  • Müjde Ar,
  • Cansu Dere,
  • Metin Akdülger,
  • Şebnem Bozoklu,
  • Necip Memili
  • Hüseyin Avni Danyal yer alıyor.

ŞAHSİYET SHOW TV’DE NE ZAMAN BAŞLIYOR?

17 Mart 2018 tarihinde 'Puhu Tv'de izleyicilerle buluşan 12 bölümlük ödüllü dizi 'Şahsiyet', 29 Haziran Salı günü saat 23.00’te TV’de ilk kez Show TV’de olacak.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş yoğun bakıma alındı!

Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş yoğun bakıma alındı!