ANASAYFA Gündem Sedat Peker Süleyman Soylu'nun operasyon başlattığını duyurdu: Kafama sıkacağım!

Sedat Peker Süleyman Soylu'nun operasyon başlattığını duyurdu: Kafama sıkacağım!

Sedat Peker kaldığı otelin ifşa olmasının ardından yerini değiştirmiş ve uzun bir yola çıkacağını duyurmuştu. Şimdi ise sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada, Süleyman Soylu'nun bir operasyon başlattığını ve kendisiyle görüşen herkesi tutuklamaya başladığını açıkladı.
Sedat Peker Süleyman Soylu'nun operasyon başlattığını duyurdu: Kafama sıkacağım!

Sedat Peker iddialarının ardından gündemde kalmaya devam ediyor. Son olarak Dubai'de kaldığı otelin ifşa olduğunu ve yerini değiştirmek için ailesiyle birlikte uzun bir yola çıkacağını sosyal medya hesabı üzerinden duyurmuş ve videoların gecikebileceğini söylemişti. Sedat Peker henüz video yayınlamadı fakat Twitter hesabını aktif kullanan Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun bugün bir operasyon başlatarak bütün tanıdıklarını içeriye almaya başladığını açıkladı.

"BOŞA EMEK HARCIYOSUN"

Sedat Peker bugün sosyal medya hesabı üzerinden bir dizi açıklamalarda bulundu. Peker'in yaptığı açıklamalar şöyle;

"Kıymetli dostlarım, bizim kaşar sülüman bugün bir operasyon başlattı. Beni hayatında bir kere gören veya telefonla konuşanları bile gözaltına alıyor.Kaşar sülü,sen poliçe sesini bir de para sesini seversin.Bizim arkadaşlarımız garip, onlardan para çıkmaz. Boşa emek harcıyorsun."

"NİYE OPERASYON İZNİNİ ANKARA'DAN ALIYORSUN?"

"Kaşar sülüman, benim Ankara’da hiçbir suçum yok. Niye operasyon iznini Ankara’dan alıyorsun. Ankara müdürü servet, organize başkanı resul, bölge idare mahkemesi başkanı esat, yine faaliyettesiniz. Vallahi hepiniz paketlenip bir gün cezaevine gireceksiniz."

"KAFAMA SIKACAĞIM"

"Ulan mahallenin kaşarı, kafama sıkacağım diyorum lan. Niye ayın 4’ünün İçişleri Bakanlığı kamera kayıtlarını yayınlamıyorsun, Sezgin Baranın ayın beşinde yurtdışına çıkış evrakını yayınlamıyorsun?"

"SEN NE GURURSUZ, ONURSUZ BİR ŞEYSİN?

"süslü sülüman, kaşar sülüman, ben utanmayı bütün dinlerin kültüründe yer almış bir terbiye sanıyordum. Vallahi seni tanıdıktan sonra yanıldığımı fark ettim. Sen ne gurursuz, onursuz bir şeysin?"

Sedat Peker'in bu açıklamalarının ardından, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan henüz bir yanıt gelmedi.

YENİ VİDEO YAYINLAYACAKTI

Organize Suç Örgütü Lideri Sedat Peker, Youtube üzerinden yayınladığı videolardaki iddialarıyla gündemi sarsmaya devam ediyor. Videoları için tarih veren Peker, son videosu için de tarih vermiş fakat Dubai'de ailesiyle birlikte kaldığı otelin ifşa olmasının ardından yer değiştireceğini açıklamıştı. Bunun üzerine videosunu ertelediğini ama Twitter hesabı üzerinden aktif olacağını duyurmuştu.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ankara'da su borusu hattı patladı!

Ankara'da su borusu hattı patladı!