Sedat Peker yeni 10. video yayınladı: Verdiğim sizden dönmem!

Sedat Peker yeni 10. video yayınladı: Verdiğim sizden dönmem!
Sedat Peker Twitter hesabından bugün yeni bir video yayınlayacağını duyurmuştu. Sedat Peker beklenen yeni videosunu yayınladı. Sedat Peker yayınladığı yeni videoya, “10. Bölüm - Zaferin büyüklüğü mücadelenin zorluğuyla ölçülürmüş” ismini verirken, kafa karışıklıkları olduğu için bu videoyu yayınladığını söyledi.

Organize suç örgütü liderliğinden aranan Sedat Peker uzun süredir video yayınlamamıştı. Twitter hesabından açıklama yapan Sedat Peker bugün yeni bir video yayınlayacağını bunu da kendisiyle ilgili kafa karışıklığını gidermek için yapacağını açıklamıştı. 

SEDAT PEKER YENİ BİR VİDEO YAYINLADI

Peker videosuna "Bazı arkadaşlarımız benim öldüğüm ya da cezaevinde olduğum yönünde şeyler söylemişler. Bu paylaşımları da başkalarının benim adına yaptığını söylemişler; bu vesileyle bu kısa videoyu çekme zorunluğu hissettim" diyerek başladı.

Peker videoyu kendisi hakkında çıkan "yakalandı, paylaşımları başkaları yapıyor" iddiaları üzerine oluşan karışıklığı gidermek için çektiğini aktardı. Peker, video paylaşmama nedeninin bulunduğu ülkedeki yetkililerin önerisiyle olduğunu ifade etti. Videoda Peker, yeni videoların da geleceğini de duyurdu.

Peker, yeni videosunda dekor olarak Paulo Coelho'nun Işığın Savaşçısının El Kitabı'nı kullandı. Peker'in masasında yine tripoda takılı bir dürbün yer aldı.

Bulunduğu ülke yetkilileri ile 15 gün içerisinde yeni bir değerlendirme yapacaklarını söyleyen Peker, video yayınlamanın mümkün olmaması durumunda başka bir ülkeye geçeceğini söyledi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.