ANASAYFA Gündem Türkiye ihracatta önemli adımlar atıyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan resmen açıkladı

Türkiye ihracatta önemli adımlar atıyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan resmen açıkladı

Alınan bilgiler neticesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye İhracatçılar Meclisi 30. Olağan Genel Kurulu ve İhracatın Şampiyonları Ödül Töreninde önemli açıklamalarda bulundu. Türkiye'nin ihracatına yönelik de konuştu.
Türkiye ihracatta önemli adımlar atıyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan resmen açıkladı

Türkiye İhracatçılar Meclisi 30. Olağan Genel Kurulu ve İhracatın Şampiyonları Ödül Töreninde açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni dönemde yeni adımlar atacaklarını sürat ile çalışmalarına devam edeceklerini ifade etti.

Bunun ile birlikte afet bölgesinde teşvik belgelerinin süresinin 3 yıl uzatılmasından cazibe merkezleri programına dahil edilmesine kadar birçok alanda yenilik yapacaklarını belirten Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'yi ihracat tarihinin en büyük başarıları ile tanıştırdıklarını da söyledi.

Açıklamalarına devam eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçmişte yaptıkları eserlere de değindi ve 21 yıl önce göreve geldiklerinde bir çok alanda yenilikler yaptıklarını yıllık sadece 36 milyar dolar ihracat yapabilen bir ekonomiye sahip olduklarını bugün bu rakamı bir buçuk ayda gerçekleştirebilen güçlü bir ekonomiye kavuştuklarının da altını çizdi.

Yeni dönemde çalışmalara hız vereceklerini de söyleyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'yi ihracatta tarihin en büyük başarıları ile tanıştırdıklarını el ele ve gönül gönüle hareket ederek bunu gerçekleştirdiklerini de ifade etti.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
YKS ikinci oturum saat kaçta? YKS AYT ve YDT sınavlarında dikkat edilmesi gerekenler?

YKS ikinci oturum saat kaçta? YKS AYT ve YDT sınavlarında dikkat edilmesi gerekenler?