ANASAYFA Gündem Yasak Elma 116. bölümde neler oldu? Yasak Elma 117. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma'da bu hafta neler oldu? Yasak Elma son bölüm özeti ve Yasak Elma 116. bölüm özeti

Yasak Elma 116. bölümde neler oldu? Yasak Elma 117. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma'da bu hafta neler oldu? Yasak Elma son bölüm özeti ve Yasak Elma 116. bölüm özeti

Fox TV'nin entrika dolu dizisi Yasak Elma, her pazartesi izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Son olarak 116. bölümü ile gündem olan Yasak Elma'nın 117. bölümü de izleyiciler tarafından heyecanla merak edilmeye başlandı. Peki Yasak Elma'da bu hafta neler oldu? Yasak Elma 117. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma son bölümde neler oldu? İşte Yasak Elma 115. ve 116. bölümünde yaşananlar...
Yasak Elma 116. bölümde neler oldu? Yasak Elma 117. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma'da bu hafta neler oldu? Yasak Elma son bölüm özeti ve Yasak Elma 116. bölüm özeti

FOX TV'nin beğenilen dizisi Yasak Elma bugün yeni bölümüyle ekranlara geliyor. 18 Ekim Pazartesi Yasak Elma yeni sezon 116. bölümünü canlı olarak izleyebilirsiniz. Yasak Elma bugün 116. bölümü ile ekranlara gelecektir. Peki, Yasak Elma 116. bölümde neler olacak? Yeni bölümde neler olur? Yasak Elma ful canlı izle! Yasak Elma canlı izleme linki var mı? 18 Ekim Yasak Elma izle! 18 Ekim Yasak Elma canlı izleme linki! İşte detaylar.

Yıldız, ihanete uğradığını öğrendikten sonra bir daha asla eskisi gibi olmayacaktır. Çağatay ve Kumru'dan ayrı ayrı intikam almak için harekete geçer.

Ender ise Doğan'la yakınlaştığı sırada beklenmedik bir sürprizle karşılaşır.

Yıldız, Çağatay ve Kumru birlikteliğini belgelemek ve intikam planını harekete geçirmek için kolları sıvarken, Çağatay ve Kumru olacaklardan haber siz görüşmeye devam ederler.

Arzu'nun gelişiyle sarsılan Ender, yeni bir düşman edineceğini anladığı için onu göndermenin yollarını arar.

Yıldız'ın hayatı Ender Argun'la tanışınca değişir. Ender'in amacı Halit'ten boşanma planına Yıldız'ı alet etmektir. Ender'in ahlaksız teklifiyle ne yapacağını bilemeyen Yıldız, hayatının kararını vermek zorunda kalır. Kardeşi Zeynep ise Halit'in ortağı Alihan'ın şirketinde işe başlar. Yıldız hayallerine kavuşmanın peşindeyken, Zeynep hiç hayal etmediği olaylarla karşılaşacağı başlangıçlara yelken açar.

Ender Yıldız'ı kocası Halit Argun'dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız'a hayatının teklifini sunmuştur.

Yıldız'ın hayatında bunlar olurken, Zeynep'in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan'ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep'in bilmediği şey ise Alihan'ın Halit'in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır. Yıldız'ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep'i de etkileyecektir.

Şevval Sam

Eda Ece

Şafak Pekdemir

Can Nergis

Berk Oktay

Erdal Özyağcılar

Gülenay Kalkan

Barış Aytaç

Serkan Rutkay Ayıköz

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ankara'da yaşayan Eda Nur Kaplan'ı intihara sürükleyen tutuklular hakkında iddianame hazırlandı

Ankara'da yaşayan Eda Nur Kaplan'ı intihara sürükleyen tutuklular hakkında iddianame hazırlandı