ANASAYFA Gündem Zeynep Bastık'ın müstakbel eşi Tolga Akış kimdir? Kaç yaşındadır ve ne iş yapıyor?

Zeynep Bastık'ın müstakbel eşi Tolga Akış kimdir? Kaç yaşındadır ve ne iş yapıyor?

Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık üç yıldır aşk yaşadığı Tolga Akış ile bugün dünya evine giriyor. Ünlü şarkıcı ile bugün nikah masasına oturmaya hazırlanan Tolga Akış, şarkıcının sevenleri tarafından merak edilmeye başladı. Peki, Zeynep Bastık'ın üç yıldır aşk yaşadığı müstakbel eşi kimdir? Kaç yaşındadır ve ne iş yapıyor? İşte merak edilenler..
Zeynep Bastık'ın müstakbel eşi Tolga Akış kimdir? Kaç yaşındadır ve ne iş yapıyor?

Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık, üç yıldır birlikte olduğu Tolga Akış ile bugün evlenecek. Geçtiğimiz günlerde bekarlığa veda partisi düzenleyen Zeynep Bastık, arkadaşlarıyla doyasıya eğlendi. Düğün öncesi açıklamalarda bulunan Zeynep Bastık, "Ailecek çok heyecanlıyız. Düğün Çeşme'de olacak. İlişkimiz de zaten ilk orada başlamıştı. Biraz anlamlı olsun istedik" ifadelerini kullandı. Zeynep Bastık’ın sevgilisi Tolga Akış’ın kim olduğu internette araştırılıyor. İşte Tolga Akış’ın hayatı ve kariyeri…

TOLGA AKIŞ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Tolga Akış 1984 yılında Bursa’da doğmuştur ve 37 yaşındadır. Üniversite için geldiği istanbul’da erken yaşta çalışmaya başladı. TV prodüksiyonu ile başlayan kariyerine 2005-06 Rock And Coke Festivali’nde çalışarak devam etti.

 NE İŞ YAPIYOR?

İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. Çeşitli ajanslarda uzun yıllar görev yaptı ve şu an 2017 yılında kurduğu bir dijital ajans şirketini yönetiyor. Bir süredir şarkıcı ve oyuncu Zeynep Bastık ile birlikte olan Tolga Akış’ın önümüzdeki günlerde nikah masasına oturacağı konuşuluyor. Aynı zamanda nişanlısının menajerliğini yapan Tolga Akış,  Zeynep Bastık'ı konserlerinde de yalnız bırakmıyor.

Tolga Akış Kimdir?
Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Akbank açıkladı: Kredi ve kredi kartı ödemelerini 1 gün erteledi

Akbank açıkladı: Kredi ve kredi kartı ödemelerini 1 gün erteledi