GÜNEŞLİ GÜNLER GELİYOR! Ankara’da Yağış Olacak mı?...

GÜNEŞLİ GÜNLER GELİYOR! Ankara'da Yağış Olacak mı? Sıcaklıklar Kaç Derece? İşte Hava Durumu...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Ankara'da ve Türkiye'de hafta içi için ilk hava tahminlerini açıkladı. Bir süredir sıcaklıkların arttığı Ankara'da yağış olacak mı? Sıcaklıklar kaç derece olacak? Detaylar haberimizde...

11 Nisan 2018 - 13:51 - Güncelleme: 11 Nisan 2018 - 13:52

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Ankara'da ve Türkiye'de hafta içi için ilk hava tahminlerini açıkladı. Bir süredir sıcaklıkların arttığı Ankara'da yağış olacak mı? Sıcaklıklar kaç derece olacak? Detaylar haberimizde...

 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Başkent Ankara'da 10 Nisan 2018 Salı, 11 Nisan 2018 Çarşamba günleri için son hava tahminlerini açıkladı. Başkent Ankara'da geçtiğimiz hafta sıcaklıklar birer birer artmış, hafta sonu yaza giriş yapan günler yaşanmıştı. Meteorolojik veriler, Başkent'te Perşembe gününe kafar bulutlu hava hakim olurkeni Perşembe günü itibari ile sağanak yağışların etkisini göstereceği tahmin ediliyor.

 

Meteoroloji'den alınan bilgiye göre Ankara'da hava durumunun,


10 Nisan 2018 Salı günü 22 derece ve çok bulutlu,

11 Nisan 2018 Çarşamba günü 23 derece ve parçalı bulutlu olması bekleniyor.  


En düşük sıcaklıkların 10 Nisan Salı 9, 11 Nisan Çarşamba 11 derece olacağı tahmin ediliyor. 

KİLİS ÇEVRESİNDEKİ KUVVETLİ YAĞIŞLARA DİKKAT

Kilis çevrelerinde bu gece saatlerinden itibaren beklenen sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların, yarın (Salı) akşam saatlerine kadar il genelinde kuvvetli (21-50 kg/metrekare) olması tahmin edildiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara (ani sel, su baskını, yerel dolu yağışı, yıldırım, yağış anında kuvvetli rüzgar) karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

 

GAZİANTEP ÇEVRESİNDEKİ KUVVETLİ YAĞIŞLARA DİKKAT

Gaziantep çevrelerinde bu gece saatlerinden itibaren beklenen sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların, yarın (Salı) akşam saatlerine kadar il genelinde kuvvetli (21-50 kg/metrekare) olması tahmin edildiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara (ani sel, su baskını, yerel dolu yağışı, yıldırım, yağış anında kuvvetli rüzgar) karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

 

KAHRAMANMARAŞ ÇEVRESİNDEKİ KUVVETLİ YAĞIŞLARA DİKKAT

Kahramanmaraş çevrelerinde bu gece saatlerinden itibaren beklenen sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların, yarın (Salı) akşam saatlerine kadar il genelinde kuvvetli (21-50 kg/metrekare) olması tahmin edildiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara (ani sel, su baskını, yerel dolu yağışı, yıldırım, yağış anında kuvvetli rüzgar) karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

ADIYAMAN ÇEVRESİNDEKİ KUVVETLİ YAĞIŞLARA DİKKAT

Adıyaman çevrelerinde yarın (Salı) sabah saatlerinden itibaren beklenen aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların, Çarşamba öğle saatlerine kadar il genelinde kuvvetli (21-50 kg/metrekare) olması tahmin edildiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara (ani sel, su baskını, yerel dolu yağışı, yıldırım, yağış anında kuvvetli rüzgar) karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

 

ŞANLIURFA ÇEVRESİNDEKİ KUVVETLİ YAĞIŞLARA DİKKAT

Şanlıurfa çevrelerinde yarın (Salı) sabah saatlerinden itibaren beklenen aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların, Çarşamba öğle saatlerine kadar il genelinde kuvvetli (21-50 kg/metrekare) olması tahmin edildiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara (ani sel, su baskını, yerel dolu yağışı, yıldırım, yağış anında kuvvetli rüzgar) karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

 

OSMANİYE ÇEVRESİNDEKİ KUVVETLİ YAĞIŞLARA DİKKAT

Osmaniye çevrelerinde bu akşam saatlerinden itibaren beklenen sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların, yarın (Salı) sabah saatlerine kadar il genelinde kuvvetli (21-50 kg/metrekare) olması tahmin edildiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara (ani sel, su baskını, yerel dolu yağışı, yıldırım, yağış anında kuvvetli rüzgar) karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x