Haber Ankara, Ankara’nın Yeni Yerel Yazarlarını Arıyor! İşte...

Haber Ankara, Ankara'nın Yeni Yerel Yazarlarını Arıyor! İşte Detaylar...

Ankara'nın en çok ziyaret edilen ve marka tescilli tek yerel internet haber sitesi Haber Ankara, yeni yazarlarını okuyucuları arasından seçiyor! İşte başvuru detayları...

28 Kasım 2018 - 14:27 - Güncelleme: 28 Kasım 2018 - 15:14

Okuyucu odaklı yayın anlayışı, tarafsız habercilik ilkeleri ve Ankara gündemini ön planda tutan haberleri ile Başkent'in nabzını tutan Haber Ankara, yeni yerel yazarlarını da okuyucuları arasından seçecek.

 

Buna göre 28 Kasım 2018 - 5 Aralık 2018 tarihleri arasında iki farklı köşe yazısını bilgi@haberankara.com'a gönderen kişiler "aday statüsü"ne alınacaktır. Başvuran adaylar, belirlenen tarihler aralığında farklı günlerde de yazılarını iletebilirler.

 

- Sadece Ankara gündemi, siyaseti, günlük yaşamı, tarihi, sporu ya da kültürü ile ilgilli olan yazılar değerlendirmeye alınacaktır.

 

- Yazılar Siyaset Bilimi ve Gazetecilik alanında öğretim görevlisi olan bir kurul tarafından değerlendirilecek ve nihai sonuç olumlu ise adaylara iletilecektir.

 

- Adaylar 18 yaşından küçük ise yazıları değerlendirilmeye alınmayacaktır.

 

Adaylar her türlü siyasi görüşe yakın yazılar iletebilir; yarışmada siyasi görüş değil yazım tarzı ve içeriği değerlendirilecektir.  

 

- Yazarlığa başlayacak olan adayların Haberankara.com'da yayınlanan yazılarından bizzat köşe yazarı yasal sorumluluk sahibi olacaktır.

 

- HaberAnkara.com yazarlarına maddi bir gelir sağlanmamaktadır. Seçilen yazarlarla, yazılarına başlamadan önce yazılı anlaşma yapılacaktır. 

 

HaberAnkara.com şartlarda değişiklik ya da ilaveler yapma hakkını kendinde saklı tutmaktadır.  

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x