HABER ANKARA CANLI YAYINDAYDI!! Ahiler Buluşması Festival...

HABER ANKARA CANLI YAYINDAYDI!! Ahiler Buluşması Festival Havasında Devam Ediyor

Anadolu Ahileri Başkent Ankara'da buluştu. Konserlerden halk oyunlarına, tiyatrodan şed kuşatma törenine kadar çeşitli etkinliklerin düzenlendiği buluşma, yarın sona erecek.

28 Ekim 2018 - 16:36 - Güncelleme: 28 Ekim 2018 - 16:36

Anadolu Ahileri, Ankara'da düzenlenen etkinlikte bir araya geldi. Atatürk Kültür Merkezi'nin ev sahipliği yaptığı 'Anadolu Ahileri Büyük Buluşması Kültür Etkinliği', yarın sona erecek. İlk 3 gün süren yoğun ziyaretçi katılımı, hafta sonuna denk gelen dördüncü gün, artarak devam etti. Halk oyunlarından sahne gösterilerine ve konserlere kadar birçok etkinlik düzenlenmeye ise devam ediyor.

Anadolu'da yaşatılan ahilik kültürünün yaşatıldığı etkinlikte, yerli ve yabancı firmaların tanıtım stantları yer alıyor. Geleneksel el sanatlarının sergilendiği etkinlikte, yöresel ürünler ve yemekler de ziyaretçilerle buluşuyor. Ankara seğmenleri, Kılıç Kalkan ekibi ve Ankaralı sanatçıların konserleri Ahilik Buluşması'na renk katıyor. 

Yarın sona erecek Anadolu Ahilei Büyük Buluşması Kültür Etkinliği etkinliklerde konuklar, sahne gösterileri, konserler, halk oyunları gösterileri, şed kuşatma töreni, tiyatro ve mehteran gösterilerini izleme imkanı buluyor.

Canlı yayını izlemek için:

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
COVID-19 Küresel Yayılım Haritası
COVID-19 Küresel Yayılım Haritası
'Kulaktan duyma' egzersizlerde yaralanmaya dikkat
'Kulaktan duyma' egzersizlerde yaralanmaya dikkat