HABER ANKARA ‘En Verimli İnternet Haber Sitesi’ Ödülüne...
Reklam

HABER ANKARA ‘En Verimli İnternet Haber Sitesi’ Ödülüne Layık Görüldü

Türk Sanayici ve İş Adamları Vakfı Verimlilik Platformu’nun 2019 yılı En Verimliler Ödülleri’ni alacak kişi, kurum ve kuruluşlar belli oldu.

11 Nisan 2019 - 10:52

Türk Sanayici ve İş Adamları Vakfı Verimlilik Platformu’nun 2019 yılı En Verimliler Ödülleri’ni alacak kişi, kurum ve kuruluşlar belli oldu. Sivil toplum kuruluşlarının başkanları, gazeteciler ve bilim adamlarından oluşan ödül jürisi ödül alacakların isimlerini belirledi; TÜSİAV Başkanı Veli Sarıtoprak ile TÜSİAV Verimlilik Platformu Başkanı Kutlu Tamay ortak bir basın açıklaması ile söz konusu isimleri yazılı ve görsel basına duyurdu. 

En Verimli Sanayi Odası Ödülü Ankara Sanayi Odası’nın oldu. Ödülü Ankara Sanayi Odası Adına Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Özdebir alacak. En Verimli İş Adamı IMMUNAT A.Ş. - Adnan Akar, En Verimli İş Kadını Güzelgün Danışmanlık Şerife Gürsel Güzelgün, En Verimli Turizm Yatırımcısı Sianji Otel Bodrum Recai Çakır, En Verimli Bilişim Firması Adres Bilgisayar Cem Tunç, En Verimli Sivil Toplum Destekçisi Emel Uslu Atik, En Verimli Büyüyen AVM Podium AVM, En Verimli Gayrimenkul Danışmanlık Firması -  Kırmızı Beyaz Gayrimenkul Ömer Sabri Yolaş, En Verimli Şehir Oteli King Otel Cem Koçyiğitoğlu, En Verimli Eğitim Kuruluşu HIRMIZY Group Mustafa Hürmüzlü, En Verimli Hukuk Bürosu Ulus & Ulus Hukuk Bürosu Avukat Hamdi Tahsin Ulus seçildi.

Medya alanında ise;

 En Verimli Magazin Dergisi MAG Dergi – Beril Çavuşoğlu, En Verimli Yazı İşleri Müdürü Ömür Ünver – Milliyet Gazetesi, En Verimli Genel Yayın Yönetmeni Umut Karakulah – Zafer Gazetesi, En Verimli Ticari Gazete ‘’Ticari Hayat Gazetesi’’ Mehmet Göktürk, En Verimli Yerel Gazete – Anadolu Gazetesi – Gülay Ertunç, En Verimli İnternet Haber Sitesi haberankara.com - Volkan Gültekin, En verimli İnternet TV Haber Sitesi Kanal Başkent Hüseyin Yakut ve Ramazan Ceyhan ödüle layık görüldü.

TÜSİAV Verimlilik Platformu Verimlilik Ödül Töreni 18 Nisan 2019 Perşembe günü ASO (Ankara Sanayi Odası) Meclis Salonu’nda Atatürk Bulvarı No: 193 Çankaya/Ankara adresinde saat 19:00'da yapılacak.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Özlem Aluç
    1 yıl önce
    Haber Ankara ekibini tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum. Sıkı bir takipçisi olarak bu ödülü gerçekten hak ettiklerine inanıyorum nice ödüller almanız dileğiyle