Haber Ankara ’O’ Muhteşem Gecede Yerini Aldı! Bir Gelenek...

Haber Ankara 'O' Muhteşem Gecede Yerini Aldı! Bir Gelenek başladı: 19.10'da "Ankaragücü Dayanışma Gecesi"

Ankaragücü'nün tüm Türkiye'de adından söz ettiren Gecekondu taraftar grubunun 'Değişim, dönüşüm ve dayanışma' sloganıyla gerçekleştirdiği "1910 Ankaragücü Gecesi'nde Haber Ankara da yerini alarak özel röportajlar hazırladı.

20 Ekim 2018 - 18:11 - Güncelleme: 20 Ekim 2018 - 18:11

Ankaragücü'nün tüm Türkiye'de adından söz ettiren Gecekondu taraftar grubunun 'Değişim, dönüşüm ve dayanışma'sloganıyla hazırladığı "1910 Ankaragücü Gecesi" görkemli bir şekilde gerçekleşti. Haber Ankara da unutulmaz gecede yerini alarak, çok özel röportajlara imza attı. 

1910 Ankaragücü Taraftarlar Derneği (Gecekondu) tarafından geleneksel haline getirilmesi planlanan 1910 Ankaragücü Gecesi'ne katılım da yoğun oldu. Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner, yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet ve futbolcular taraftarları yalnız bırakmadı. Spor ve siyaset dünyasını bir araya getiren geceye Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Ankara Milletvekilleri, İlçe Belediye Başkanları ve çok sayıda siyasi, bürokrat, iş adamları ve basın mensubu katıldı.

JW Marriott Otel’de gerçekleşen muhteşem gecede, Ankaragücü'nün geçmişten günümüze yaşadığı sevinç ve hüzün ele alındı. Kulübün küme düştüğü yıllardan sonra 2 yılda kazanılan 2 şampiyonluğun önemini anlatan konuşmalar yapıldı.

 

HABER ANKARA DA ANKARAGÜCÜ'NÜN YANINDAYDI

Haber Ankara ekibi de Ankaragücü'nün yanında yerini aldı. Geceye katılan spor ve siyaset dünyasının önde gelen isimleriyle tek tek röportaj gerçekleştiren Haber Ankara, Başkent'in Süper Lig'deki tek temsilcisi Ankaragücü'ne desteğini gösterdi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ATO üyelerine “Ankara ticaret akademisi” eğitimi
ATO üyelerine “Ankara ticaret akademisi” eğitimi
Ankara'nın
Ankara'nın "kuş cenneti" 200 kuş türüne ev sahipliği yapıyor