HABER ANKARA’YA GÖNDER; YAYINLAYALIM! İşte Whatsapp Ankara...

HABER ANKARA'YA GÖNDER; YAYINLAYALIM! İşte Whatsapp Ankara İhbar Hattı Bilgilerimiz...

Dört senedir Başkentli vatandaşlara internet ortamından hizmet veren kentin tek marka tescilli ve en çok ziyaret edilen yerel haber sitesi Haber Ankara'nın ''Whatsapp Ankara İhbar Hattı'' hizmete vermeye başladı.

26 Temmuz 2017 - 11:14 - Güncelleme: 26 Temmuz 2017 - 11:14

Dört senedir Başkentli vatandaşlara internet ortamından hizmet veren kentin tek marka tescilli ve en çok ziyaret edilen yerel haber sitesi Haber Ankara'nın  ''Whatsapp Ankara İhbar Hattı'' hizmete vermeye başladı.

Vatandaşların şahit oldukları ilginç olaylara, haber değeri taşıdığını düşündükleri gelişmelere ve yaşadıkları sıkıntılara duyuru ve çözüm merkezi olmak için kurulan ''Whatsapp Ankara İhbar Hattı'' bundan sonra Ankaralıların seslerini duyurmaları için aracı olacak.

 

NASIL KULLANILIR?

Bu noktada dikkat edilmesi gereken husus ise olayın ya da durumun gerçekleştiği konum bilgisinin mesaj içeriğinde ayrıntılı olarak iletilmesi, fotoğraf ya da video kaydının anlaşılabilir olması ve olay ya da durumla ilgili detaylı bilgi sunulmasıdır. 

Haber Ankara muhabirleri, çok önemli gelişmelerde ise olay yerlerine bizzat intikal edeceklerdir.

Ankaralı vatandaşlar 0549 431 25 26 numaralı telefon hattı sayesinde 7 gün 24 saat Haber Ankara ekibiyle görsel ve metin paylaşımı yapabilecek, seslerini duyurabileceklerdir.

Whatsapp Haber Ankara İhbar Hattı: 0549 431 25 26

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • uıkıwe
  10 ay önce
  şu anda ankara gazi üniversitesi rektörlüğü önünde eylem var
 • zerrun
  1 yıl önce
  Ankara da trafik kazası uçurumdan araba uçmuş
 • Meral araç
  2 yıl önce
  Benim sorunum Türktelekom biz internet bağlattık 30gün oldu1ayda2defa bozuldu çok sorumsuzlar hiç ilgilenmiyorlar Baglarken çok çabuk baglıyorlar benim engellioğlum var intternete girmek istiyor insanı esir alıyorlar 500lira taahhüt istiyorlar kesinlikle türktelekom Baglatmayın telefona cevap vermiyorlar şurayı tuşla buraya bas insanı oyalıyorlar ne yapmamız gerekiyor lütfen yardım bize
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Otobüs Aselsan personelini taşıyan minibüse çarptı: 1 ölü, 2'si ağır 8 yaralı
Otobüs Aselsan personelini taşıyan minibüse çarptı: 1 ölü,...
Başkent'te kadın cinayeti
Başkent'te kadın cinayeti