Ankara'da Trafik Felç Oldu, Uzun Kuyruklar Oluştu

Ankara'da bugün sabah saatlerinde meydana gelen trafik, Ankaralıları isyan ettirdi. Bir çok bölgede uzun trafik kuyrukları oluştu.


Ankara'da Trafik Felç Oldu, Uzun Kuyruklar Oluştu

Ankara'da bugün sabah saatlerinde meydana gelen trafik, Ankaralıları isyan ettirdi. Bir çok bölgede uzun trafik kuyrukları oluştu.

Ankara Valiliği'nden yapılan açıklamada, Ak Parti kongresi nedeniyle dün akşam saatlerinde bir çok yolun kapatılacağı belirtilmiş, kongre sonuna kadar kapanacak yolların listesi açıklanmıştı. Dün akşam saat 22:00'da kapanan yollar nedeniyle sabah saatlerinde trafik kilit duruma geldi. Özellikle İstanbul Yolu, Eskişehir Yolu, Samsun Yolu, Bahçeli, Emek, Keçiören, Etlik ve Kızılay bölgelerinde uzun trafik kuyrukları oluştu. Gidecekleri yere geç kalan vatandaşlar, şikayetlerini sosyal medyada dile getirdi.

[ilgili-haber=66341]

İşte sosyal medyada yazılan bazı mesajlar:

Yürüyerek 15 dk sürecek yer 45 dk sürdü keçiören metrosuna geçtim o da metrobüse dönmüş.

Fatih köprüsü,Gülhane, Varlık, Eşref Bitlis i kullanmayın desem tek çare uçmak kaldı.. Keçiören Keçiören olalı böylesini görmedi.

Yürüyerek okula gitsem daha hızlı varırdım.

Akp gençlik kongresi yapacak diye Ankara’da trafik felç. Ambulanslar bile ilerleyemiyor. Böyle bir organizasyonu Cuma günü yapmanın mantığı nedir!!!

Saatlerdir Konya Yoluna ulaşmaya çalışıyoruz.

Bütün Ankara da trafik felç durumda AKP kongresi nedeniyle ambulanslar yollarda perişan.

Uzun zamandır Ankara'da bu denli bi trafik oluşmamıştı. Stabil akan bir yol bulmak zor metrolar kilitlendi duraklar üff sabah saatlerinden şu ana kadar maddi hasarlı en az 50 kaza var artık bir cevabı hak ediyorlar

Kongre yüzünden hiçkimse işine gücüne hastanesine gidemiyor şuan ! Ankara’da trafik berbat ... sebebi de kapatılan yollar ... yazıklar olsun