FLAŞ! AK Parti Ankara 3. Bölge Milletvekili Adayı Barış Aydın Sosyal Köşe'de Vatandaşın Sorularını Yanıtlayacak

Başkentlilere internet ortamından hizmet veren, kentin tek marka tescilli ve en çok ziyaret edilen yerel haber sitesi Haber Ankara, sosyal medya üzerinden canlı yayınlarına devam ediyor.


FLAŞ! AK Parti Ankara 3. Bölge Milletvekili Adayı Barış Aydın Sosyal Köşe'de Vatandaşın Sorularını Yanıtlayacak

Başkentlilere internet ortamından hizmet veren, kentin tek marka tescilli ve en çok ziyaret edilen yerel haber sitesi Haber Ankara, sosyal medya üzerinden canlı yayınlarına devam ediyor.

 

Kent gündemi canlı yayınlarla sosyal medyaya taşınıyor. Haber Ankara ana site ve Facebook'ta canlı yayınlara devam ediyor. Haber Ankara bu kez; 12 Haziran Salı  günü Volkan Memduh Gültekin'in sunumuyla "Sosyal Köşe'' programında, AK Parti Ankara 3. Bölge Milletvekili Adayı Barış Aydın'ı ağırlıyor.

 

VATANDAŞ SORACAK, BARIŞ AYDIN YANITLAYACAK

Haber Ankara'nın canlı yayınında vatandaş sorularını Haber Ankara Facebook sayfası üzerinden sosyal medya üzerinden soracak, AK Parti Ankara 3. Bölge Milletvekili Adayı Barış Aydın canlı yayında yanıtlayacak. ''Sosyal Köşe", Volkan Memduh Gültekin'in sunumuyla, 12 Haziran Salı günü saat 18:00'da Haber Ankara Facebook sayfası ve www.haberankara.com üzerinden canlı yayında sizlerle...