Yollara ''Ankaragücü'' Düzenlemesi! Valilik'ten Açıklama Geldi

Süper Ligin ilk haftasındaki Ankaragücü - Galatasaray maçı öncesinde, Yenikent Osmanlı Stadı'na ulaşımda yaşanan zorlukların ardından, bu hafta oynanacak olan Ankaragücü - Trabzonspor maçı öncesinde araç trafiği hakkında düzenleme yapıldı.


Yollara ''Ankaragücü'' Düzenlemesi! Valilik'ten Açıklama Geldi

Ankara Valiliği, bugün 19:15'te oynanacak olan MKE Ankaragücü - Trabzonspor maçı için stada ulaşımda sıkıntı yaşanmaması adına yapılacak olan düzenlemeyi duyurdu. Buna göre maç öncesinde gidiş yönünde, maç sonrasında ise dönüş yönünde trafik düzenlemesine gidildi.

 

Valilik'ten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

 

"25 Ağustos 2018 Cumartesi günü saat 19.15’te Osmanlı Stadyumu’nda oynanacak MKE ANKARAGÜCÜ – TRABZONSPOR takımları arasındaki Spor Toto Süper Lig (3). Hafta futbol müsabakası tedbirleri kapsamında müsabaka günü; 

Saat 14.00’ten müsabakanın başlayacağı saate kadar Ankara-Ayaş Bulvarı (D-140) bölünmüş yolunun Ayaş istikametinden gelen trafik akımı, Jandarma kavşağından başlayarak Sincan Organize Sanayi kavşağına kadar olan bölümü gidiş-geliş şeklinde iki yönlü olarak,

Saat 20.00’den itibaren müsabaka sonrası dağılım tamamlanıncaya kadar Ankara-Ayaş Bulvarı (D-140) bölünmüş yolunun Ankara şehir merkezi istikametinden gelen trafik akımının, Sincan Organize Sanayi kavşağından itibaren Jandarma kavşağına kadar olan bölümü gidiş-geliş şeklinde iki yönlü olarak çalıştırılacaktır.

Vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamamaları için araç trafiği ile ilgili düzenlemeleri dikkate almalarının faydalı olacağı değerlendirilmektedir. 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."