Mehmet Özhaseki: Yeni Mamak Çözüme Kavuşacak

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül ve AK Parti Mamak Belediye Başkan adayı Murat Köse, genişletilmiş ilçe danışma meclisi toplantısında, teşkilat mensupları ile bir araya geldi.


Mehmet Özhaseki: Yeni Mamak Çözüme Kavuşacak

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kongre Merkezi’nde gerçekleşen toplantıda kentsel dönüşüm projelerinin önemine dikkat çeken Özhaseki, “Yeni Mamak Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında konutlarını bekleyen 9 bin 200 hak sahibi var. İlk işlerimden biri 9 bin 200 konutu teslim etmek olacak” dedi.

Yeni Mamak Kentsel Dönüşüm Projesi’nin güzel bir düşünceyle başladığını ifade eden Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, “Kentsel dönüşümle ilgili yasaları birebir oturarak yazan bir kardeşinizim. Bildiğim, hakim olduğum bir konu. Mamak Belediye Başkan Adayımız Murat Köse kardeşimiz ile bugün bir başlangıç yaptık. Mamak’ta açıkladığımız ve açıklayacağımız bütün projelerin altından kalkarız” ifadelerini kullandı.

 

TEK YUMRUK OLACAĞIZ

Hizmet bayrağını dalgalandırmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduğunu kaydeden Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, “Bu dava sen ben davası değil. Onun için bu süreçlerde birbirimizi kırmadan tek güç, tek yumruk olarak çalışmaya devam edeceğiz. Bu süreçte Murat kardeşimizin her daim yanında olmalıyız” dedi.

 

MAMAKLILARLA BİRLİKTE YÖNETMEK İSTİYORUM

Bugüne kadar Mamak’ta dalgalanan hizmet bayrağını daha da yükseklerde dalgalandırmak için gayretle çalışacaklarını ifade eden AK Parti Mamak Belediye Başkan Adayı Murat Köse, “Bizler hizmet etmek için çıktığımız bu yolda, Mamak’ı Mamaklılarla birlikte yönetmek istiyoruz. Bu anlayış ile Mamak’ımızı daha huzurlu daha güvenli bir şehir yapmak için çalışacağız. Nefes alan şehirler inşa edeceğiz. Hizmetlerimizi yerinde takip edip bizzat süreçleri takip edeceğiz” diye konuştu.